ALFA ROMEO BRERA - sprzęgła i koła dwumasowe

Model samochodu produkowany w latach: 2006.01 - obecnie.

Wersje nadwoziowe: hatchback

Wersje silnikowe: 1.8 TBi, 2.0 JTDM, 2.2 JTS, 2.4 JTDM 20V, 3.2 JTS, 3.2 JTS Q4

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby
ALFA ROMEO BRERA

Wybierz pojazd modelu ALFA ROMEO BRERA

ALFA ROMEO BRERA

ALFA ROMEO BRERA
Seria produkowana w latach:
2006.01 - obecnie.
Lata produkcji: 2009.05 - obecnieLata produkcji: 2008.03 - obecnie
Lata produkcji: 2009.05 - obecnieLata produkcji: 2006.01 - obecnie
Lata produkcji: 2006.01 - obecnieLata produkcji: 2007.05 - obecnie
Lata produkcji: 2006.01 - obecnieLata produkcji: 2008.03 - obecnie

ALFA ROMEO BRERA - Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy

Alfa Romeo to włoska marka, która powstała w 1910 roku w Mediolanie z pomysłu lokalnych przedsiębiorców, którzy kupili bankrutujący zakład sprzedający auta pod brandem Darracq. Kiedy w 1918 roku managerem zakładu został mianowany Nicolas Romeo, auta przyjęły nazwę Alfa Romeo.

Marka Alfa Romeo znana jest na całym świecie jako firma samochodów sportowych. Już od 1913 roku z sukcesami figuruje w wyścigowej branży samochodowej. Pierwszym modelem, który wygrał mistrzostwa świata była Alfa Romeo P2. dużo lat potem dwuletnie mistrzostwo zdobył również włoski kierowca Formuły 1 za kierownicą bolidu Alfa Romeo.

Pojazdy firmy Alfa Romeo to jednak nie tylko sportowe auta, ale również luksusowe samochody osobowe, nawet auta dostawcze, a niegdyś i trolejbusy, ciężarówki, czy samochody terenowe. Warto wspomnieć, że firma motoryzacyjna Alfa Romeo od 1986 roku jest częścią włoskiego koncernu FIAT z siedzibą w Turynie.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle istotne części strefy napędowej pojazdów ALFA ROMEO BRERA, dlatego więc wybór właściwego zestawu sprzęgła jest bardzo istotny i stanowi o przyszłym komforcie jazdy. Sklep Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła sztywne i dwumasy do wszystkich marek samochodów w tym również sprzęgła do ALFA ROMEO BRERA oraz koła sztywne i dwumasy do ALFA ROMEO BRERA. W sprzedaży sklepu mogą znaleźć Państwo między innymi tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Szeroka oferta w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła ALFA ROMEO BRERA nigdy nie jest trudnością bez względu na model i koncern Państwa samochodu. Nasi wykwalifikowani specjaliści zatroszczą się o Państwa samochód, ale także o kwestie finansowe, w związku z tym zawsze oferują klientom najbardziej korzystne oferty zestawów sprzęgieł do samochodów ALFA ROMEO BRERA oraz wszystkich innych marek. Gwarantujemy Państwu ceny nawet do 60% niższe od tych jakie znajdą Państwo u konkurencji oraz dostawę gratis w ciągu doby od momentu zamówienia.

Zamówienia mogą Państwo składać poprzez formularz sklepu oraz kontakt z infolinią, do czego szczególnie zachęcamy w razie jakichkolwiek wątpliwości w trakcie wyboru pasującego kompletu sprzęgła czy dwumasu do Państwa auta ALFA ROMEO BRERA.

Tagi: sprzęgło alfa romeo brera, sprzęgło do brera, koło dwumasowe alfa romeo brera, tarcza sprzęgła alfa romeo brera, docisk sprzęgła alfa romeo brera, wysprzęglik alfa romeo brera, pompa sprzęgła alfa romeo brera