ALFA ROMEO GIULIETTA - sprzęgła i koła dwumasowe

Model samochodu produkowany w latach: 2010.04 - obecnie.

Wersje nadwoziowe: hatchback

Wersje silnikowe: 1.4 BiFuel, 1.4 TB, 1.6 JTDM, 1.8 TBi, 2.0 JTDM

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby
ALFA ROMEO GIULIETTA

Wybierz pojazd modelu ALFA ROMEO GIULIETTA

ALFA ROMEO GIULIETTA (940)

ALFA ROMEO GIULIETTA (940)
Seria produkowana w latach:
2010.04 - obecnie.
Lata produkcji: 2011.04 - obecnieLata produkcji: 2011.12 - obecnie
Lata produkcji: 2010.04 - obecnieLata produkcji: 2010.04 - obecnie
Lata produkcji: 2010.04 - obecnieLata produkcji: 2010.04 - obecnie
Lata produkcji: 2010.04 - obecnieLata produkcji: 2010.04 - obecnie
Lata produkcji: 2010.04 - obecnie

ALFA ROMEO GIULIETTA - Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy

Alfa Romeo to włoska firma, która narodziła się w 1910 roku w Mediolanie z inicjatywy lokalnych przedsiębiorców, którzy kupili podupadający zakład sprzedający auta pod nazwą Darracq. Kiedy w 1918 roku dyrektorem zakładu został Nicolas Romeo, auta przyjęły nazwę Alfa Romeo.

Marka Alfa Romeo znana jest na całym świecie jako firma samochodów sportowych. Już od 1913 roku z sukcesami figuruje w wyścigowej branży motoryzacyjnej. Pierwszym modelem, który wygrał mistrzostwa świata była Alfa Romeo P2. 25 lat później dwuletnie mistrzostwo zdobył również włoski kierowca Formuły 1 za kierownicą bolidu Alfa Romeo.

Auta firmy Alfa Romeo to jednak nie tylko sportowe auta, a także luksusowe samochody osobowe, nawet auta dostawcze, a kiedyś i trolejbusy, ciężarówki, czy samochody terenowe. Warto wspomnieć, że marka Alfa Romeo od 1986 roku jest częścią włoskiego koncernu FIAT z siedzibą w Turynie.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle istotne pozdespoły strefy napędowej pojazdów ALFA ROMEO GIULIETTA, dlatego dobranie pasującego zestawu sprzęgła jest niezwykle ważne i stanowi o przyszłym komforcie jazdy. Portal internetowy Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła sztywne i dwumasy do wszystkich koncernów samochodów w tym również sprzęgła do ALFA ROMEO GIULIETTA oraz koła sztywne i dwumasy do ALFA ROMEO GIULIETTA. W asortymencie sklepu mogą znaleźć Państwo także tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Bogaty asortyment w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła ALFA ROMEO GIULIETTA nigdy nie stanowi problemu bez względu na model i markę Państwa auta. Nasi doświadczeni sprzedawcy zatroszczą się o Państwa pojazd, ale także o dobór optymalnego cenowo zestawu, dlatego zawsze oferują klientom najbardziej korzystne oferty kompletów sprzęgieł i dwumas do samochodów ALFA ROMEO GIULIETTA oraz wszystkich innych firm. Gwarantujemy Państwu oferty cenowe do 50% lepsze od tych jakie znajdą Państwo u konkurencji oraz dostawę gratis w jeden dzień od zamówienia.

Części można zamawiać poprzez formularz sklepu oraz kontakt z infolinią, do czego szczególnie zachęcamy w sytuacji jakichkolwiek wątpliwości w trakcie wyboru odpowiedniego zestawu sprzęgła lub koła zamachowe/dwumasowego do Państwa pojazdu ALFA ROMEO GIULIETTA.

Tagi: sprzęgło alfa romeo giulietta, sprzęgło do giulietta (940), koło dwumasowe alfa romeo giulietta, tarcza sprzęgła alfa romeo giulietta, docisk sprzęgła alfa romeo giulietta, wysprzęglik alfa romeo giulietta, pompa sprzęgła alfa romeo giulietta