ALFA ROMEO GT - sprzęgła i koła dwumasowe

Model samochodu produkowany w latach: 2003.11 - 2010.09

Wersje nadwoziowe: coupe

Wersje silnikowe: 1.8 TS, 1.9 JTD, 2.0 JTS, 3.2 GTA

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby
ALFA ROMEO GT

Wybierz pojazd modelu ALFA ROMEO GT

ALFA ROMEO GT (937)

ALFA ROMEO GT (937)
Seria produkowana w latach:
2003.11 - 2010.09
Lata produkcji: 2003.11 - 2010.09Lata produkcji: 2003.11 - 2010.09
Lata produkcji: 2006.12 - 2010.09Lata produkcji: 2003.11 - 2010.09
Lata produkcji: 2003.11 - 2010.09

ALFA ROMEO GT - Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy

Alfa Romeo to włoska firma, która został nominowanya utworzona w 1910 roku w Mediolanie z pomysłu lokalnych przedsiębiorców, którzy wykupili podupadający zakład sprzedający auta pod marką Darracq. Kiedy w 1918 roku managerem zakładu został nominowany Nicolas Romeo, auta przyjęły nazwę Alfa Romeo.

Marka Alfa Romeo znana jest na całym świecie jako marka samochodów sportowych. Już od 1913 roku z uznaniem figuruje w wyścigowej branży aut samochodowych. Pierwszym modelem, który wygrał mistrzostwa świata była Alfa Romeo P2. dużo lat potem dwuletnie mistrzostwo zdobył również włoski kierowca Formuły 1 za kierownicą bolidu Alfa Romeo.

Pojazdy firmy Alfa Romeo to jednak nie tylko sportowe auta, ale również luksusowe pojazdy osobowe, nawet auta dostawcze, a niegdyś i trolejbusy, ciężarówki, czy pojazdy terenowe. Warto wspomnieć, że firma motoryzacyjna Alfa Romeo od 1986 roku jest częścią włoskiego koncernu FIAT z siedzibą w Turynie.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle ważne części strefy napędowej aut ALFA ROMEO GT, dlatego więc dobranie odpowiedniego zestawu sprzęgła jest niezwykle ważne i stanowi o przyszłym komforcie jazdy. Portal internetowy Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła zamachowe/dwumasowe do wszystkich firm samochodów w tym również sprzęgła do ALFA ROMEO GT oraz koła zamachowe/dwumasowe do ALFA ROMEO GT. W sprzedaży sklepu znajdują się między innymi tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Bogaty asortyment w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła ALFA ROMEO GT nigdy nie nastręcza przeszkód bez względu na model i markę Państwa pojazdu. Nasi doświadczeni sprzedawcy zatroszczą się o Państwa samochód, a także o kwestie finansowe, dlatego więc zawsze oferują klientom najlepsze cenowo oferty sprzęgieł i kół dwumasowych do samochodów ALFA ROMEO GT oraz wszystkich innych firm. Gwarantujemy Państwu ceny nawet do 60% niższe niż oferowane przez sklepy stacjonarne oraz dostawę gratis w ciągu doby od momentu złożenia zamówienia.

Zamówić towar można poprzez formularz internetowy oraz kontakt z infolinią, do czego szczególnie zachęcamy w sytuacji jakichkolwiek wątpliwości w trakcie wyboru pasującego kompletu sprzęgła czy dwumasu do Państwa pojazdu ALFA ROMEO GT.

Tagi: sprzęgło alfa romeo gt, sprzęgło do gt (937), koło dwumasowe alfa romeo gt, tarcza sprzęgła alfa romeo gt, docisk sprzęgła alfa romeo gt, wysprzęglik alfa romeo gt, pompa sprzęgła alfa romeo gt