AUDI A4 ALLROAD - sprzęgła i koła dwumasowe

Model samochodu produkowany w latach: 2009.04 - obecnie.

Wersje nadwoziowe: kombi

Wersje silnikowe: 2.0 TDI quattro, 2.0 TFSI quattro, 3.0 TDI quattro

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby
AUDI A4 ALLROAD

Wybierz pojazd modelu AUDI A4 ALLROAD

AUDI A4 Allroad (8KH, B8)

AUDI A4 Allroad (8KH, B8)
Seria produkowana w latach:
2009.04 - obecnie.
Lata produkcji: 2009.09 - obecnieLata produkcji: 2009.09 - obecnie
Lata produkcji: 2009.04 - obecnieLata produkcji: 2009.04 - obecnie
Lata produkcji: 2011.11 - obecnieLata produkcji: 2009.04 - obecnie
Lata produkcji: 2009.04 - obecnieLata produkcji: 2012.01 - obecnie

AUDI A4 ALLROAD - Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy

Audi to firma wywodząca się z Niemiec utworzona w 1909 roku w Bawarii przez Augusta Horcha. Auta, które niegdyś kojarzono z firmą motoryzacyjną to znane trabanty. Dzisiaj z kolei modele takie jak Audi A7 czy Audi A8 znane są jako wysokiej klasy luksusowe samochody i to one stanowią wizytówkę firmy.

Osobowe silniki Audi znane są w branży samochodowej ze swojej wysokiej niezawodności, czego dowodem jest między innymi 10-krotne zwycięstwo w ogólnoświatowym konkursie na silnik roku organizowanym od 1999 roku. Ciekawostką jest, że firma motoryzacyjna Audi niejednokrotnie sponsorowała największe drużyny sportu piłkarskiego, takie jak Bayern Monachium, Manchester Utd, Real Madryt, czy FC Barcelona.

W swojej ponad 100 letniej historii zostało wyprodukowanych sporo popularnych i pożądanych modeli do których możecie Państwo znaleźć sprzęgło Audi wielu producentów.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle ważne pozdespoły strefy napędowej aut AUDI A4 ALLROAD, dlatego więc dobranie pasującego zestawu sprzęgła jest niezwykle ważne i stanowi o przyszłym komforcie jazdy. Sklep Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła dwumasowe do wszystkich koncernów samochodów w tym również sprzęgła do AUDI A4 ALLROAD oraz koła dwumasowe do AUDI A4 ALLROAD. W asortymencie sklepu znajdują się także tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Bogaty asortyment w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła AUDI A4 ALLROAD nigdy nie jest trudnością bez względu na model i firmę Państwa auta. Nasi doświadczeni sprzedawcy zadbają o Państwa samochód, ale także o kwestie finansowe, dlatego więc zawsze oferują klientom najlepsze cenowo oferty sprzęgieł i kół dwumasowych do samochodów AUDI A4 ALLROAD oraz wszystkich innych marek. Gwarantujemy Państwu oferty cenowe do 50% lepsze od tych oferowanych przez konkurencję oraz dostawę gratis w ciągu 24h od zamówienia.

Części można zamawiać poprzez formularz e-mailowy oraz telefonicznie, do czego szczególnie zachęcamy w razie jakichkolwiek wątpliwości w trakcie wyboru właściwego zestawu sprzęgła lub koła zamachowe/dwumasowego do Państwa pojazdu AUDI A4 ALLROAD.

Tagi: sprzęgło audi a4 allroad, sprzęgło do a4 allroad (8kh, b8), koło dwumasowe audi a4 allroad, tarcza sprzęgła audi a4 allroad, docisk sprzęgła audi a4 allroad, wysprzęglik audi a4 allroad, pompa sprzęgła audi a4 allroad

AUDI A4   <<     AUDI A4 ALLROAD    >>    AUDI A5