AUDI A7 SPORTBACK - sprzęgła i koła dwumasowe

Model samochodu produkowany w latach: 2010.10 - obecnie.

Wersje nadwoziowe: hatchback

Wersje silnikowe: 2.8 FSI, 2.8 FSI quattro, 3.0 TDI, 3.0 TDI quattro, 3.0 TFSI quattro, S7 quattro

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby
AUDI A7 SPORTBACK

Wybierz pojazd modelu AUDI A7 SPORTBACK

AUDI A7 Sportback (4GA)

AUDI A7 Sportback (4GA)
Seria produkowana w latach:
2010.10 - obecnie.
Lata produkcji: 2011.02 - obecnieLata produkcji: 2010.10 - obecnie
Lata produkcji: 2010.11 - obecnieLata produkcji: 2010.12 - obecnie
Lata produkcji: 2013.05 - obecnieLata produkcji: 2010.10 - obecnie
Lata produkcji: 2011.11 - obecnieLata produkcji: 2010.10 - obecnie
Lata produkcji: 2011.01 - obecnieLata produkcji: 2012.02 - obecnie

AUDI A7 SPORTBACK - Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy

Audi to firma wywodząca się z Niemiec utworzona w 1909 roku w Bawarii przez Augusta Horcha. Auta, które kiedyś kojarzono z marką to znane trabanty. Dzisiaj z kolei modele takie jak Audi A7 czy Audi A8 znane są jako wysokiej klasy luksusowe auta i to one stanowią wizytówkę firmy.

Osobowe silniki Audi znane są w branży samochodowej ze swojej dużej trwałości, czego dowodem jest między innymi 10-krotne zwycięstwo w ogólnoświatowym konkursie na silnik roku organizowanym od 1999 roku. Ciekawostką jest, że firma Audi niejednokrotnie sponsorowała największe perełki sportu piłkarskiego, takie jak Bayern Monachium, Manchester Utd, Real Madryt, czy FC Barcelona.

W swojej ponad 100 letniej historii został nominowanyo wyprodukowanych dużo popularnych i pożądanych modeli do których możecie Państwo znaleźć sprzęgło Audi wielu producentów.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle ważne pozdespoły strefy napędowej samochodów AUDI A7 SPORTBACK, w związku z tym dobór właściwego zestawu sprzęgła jest niezwykle ważne i decyduje o trwałości układu jezdnego. Platforma internetowa Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła zamachowe/dwumasowe do wszystkich marek samochodów w tym również sprzęgła do AUDI A7 SPORTBACK oraz koła zamachowe/dwumasowe do AUDI A7 SPORTBACK. W ofercie sklepu znajdują się między innymi tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Szeroka oferta w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła AUDI A7 SPORTBACK nigdy nie stanowi problemu bez względu na model i markę Państwa samochodu. Nasi doświadczeni sprzedawcy zadbają o Państwa samochód, ale również o kwestie finansowe, dlatego więc zawsze oferują klientom najlepsze cenowo oferty kompletów sprzęgieł i dwumas do samochodów AUDI A7 SPORTBACK oraz wszystkich innych firm. Gwarantujemy Państwu oferty cenowe do 50% lepsze od tych oferowanych przez konkurencję oraz gratisową przesyłkę w ciągu doby od zamówienia.

Zamówienia możecie Państwo składać poprzez formularz e-mailowy oraz telefoniczną konsultację ze specjalistą, do czego szczególnie zachęcamy w razie jakichkolwiek wątpliwości w momencie poszukiwania właściwego zestawu sprzęgła lub koła dwumasowego do Państwa auta AUDI A7 SPORTBACK.

Tagi: sprzęgło audi a7 sportback, sprzęgło do a7 sportback (4ga), koło dwumasowe audi a7 sportback, tarcza sprzęgła audi a7 sportback, docisk sprzęgła audi a7 sportback, wysprzęglik audi a7 sportback, pompa sprzęgła audi a7 sportback