AUDI ALLROAD - sprzęgła i koła dwumasowe

Model samochodu produkowany w latach: 2000.05 - 2005.08

Wersje nadwoziowe: kombi

Wersje silnikowe: 2.5 TDI quattro, 2.7 T quattro, 4.2 V8 quattro

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby
AUDI ALLROAD

Wybierz pojazd modelu AUDI ALLROAD

AUDI ALLROAD (4BH, C5)

AUDI ALLROAD (4BH, C5)
Seria produkowana w latach:
2000.05 - 2005.08
Lata produkcji: 2003.05 - 2005.08Lata produkcji: 2000.05 - 2005.08
Lata produkcji: 2000.05 - 2005.08Lata produkcji: 2002.07 - 2005.08

AUDI ALLROAD - Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy

Audi to firma wywodząca się z Niemiec założona w 1909 roku w Bawarii przez Augusta Horcha. Samochody, które kiedyś kojarzono z marką to znane trabanty. Dzisiaj z kolei modele takie jak Audi A7 czy Audi A8 znane są jako wysokiej klasy luksusowe auta i to one stanowią wizytówkę marki.

Osobowe silniki Audi znane są w branży samochodowej ze swojej dużej trwałości, czego dowodem jest między innymi 10-krotne zwycięstwo w ogólnonarodowym konkursie na silnik roku organizowanym od 1999 roku. Ciekawostką jest, że marka Audi niejednokrotnie sponsorowała największe perełki sportu piłkarskiego, takie jak Bayern Monachium, Manchester Utd, Real Madryt, czy FC Barcelona.

W swojej ponad 100 letniej historii zostało wytworzonych dużo popularnych i pożądanych modeli do których możecie Państwo znaleźć sprzęgło Audi wielu producentów.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle ważne części zespołu napedowego pojazdów AUDI ALLROAD, dlatego dobór właściwego zestawu sprzęgła jest kluczowe i decyduje o trwałości układu jezdnego. Portal internetowy Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła sztywne i dwumasy do wszystkich firm samochodów w tym również sprzęgła do AUDI ALLROAD oraz koła sztywne i dwumasy do AUDI ALLROAD. W asortymencie sklepu znajdują się między innymi tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Szeroka oferta w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła AUDI ALLROAD nigdy nie jest trudnością bez względu na model i markę Państwa auta. Nasi doświadczeni sprzedawcy dbają o Państwa pojazd, ale również o kwestie finansowe, w związku z tym zawsze oferują klientom najlepsze cenowo oferty zestawów sprzęgieł do samochodów AUDI ALLROAD oraz wszystkich innych firm. Gwarantujemy Państwu możliwość zakupu w cenach do 50% lepszych od tych jakie znajdą Państwo u konkurencji oraz darmową wysyłkę w jeden dzień od momentu zamówienia.

Zamówienia możecie Państwo składać poprzez formularz sklepu oraz telefonicznie, do czego szczególnie zachęcamy w sytuacji jakichkolwiek wątpliwości w trakcie wyboru pasującego zestawu sprzęgła lub koła sztywne i dwumasygo do Państwa pojazdu AUDI ALLROAD.

Tagi: sprzęgło audi allroad, sprzęgło do allroad (4bh, c5), koło dwumasowe audi allroad, tarcza sprzęgła audi allroad, docisk sprzęgła audi allroad, wysprzęglik audi allroad, pompa sprzęgła audi allroad

AUDI A8   <<     AUDI ALLROAD    >>    AUDI CABRIOLET