AUDI Q3 - sprzęgła i koła dwumasowe

Model samochodu produkowany w latach: 2011.06 - obecnie.

Wersje nadwoziowe: samochód terenowy zamknięty

Wersje silnikowe: 2.0 TDI, 2.0 TDI quattro, 2.0 TFSI quattro

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby
AUDI Q3

Wybierz pojazd modelu AUDI Q3

AUDI Q3 (8U)

AUDI Q3 (8U)
Seria produkowana w latach:
2011.06 - obecnie.
Lata produkcji: 2011.09 - obecnieLata produkcji: 2011.09 - obecnie
Lata produkcji: 2012.01 - obecnieLata produkcji: 2011.06 - obecnie
Lata produkcji: 2011.06 - obecnieLata produkcji: 2011.06 - obecnie

AUDI Q3 - Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy

Audi to firma wywodząca się z Niemiec powstała w 1909 roku w Bawarii przez Augusta Horcha. Auta, które niegdyś kojarzono z firmą motoryzacyjną to znane trabanty. Dzisiaj z kolei modele takie jak Audi A7 czy Audi A8 kojarzymy z wysokiej klasy luksusowymi pojazdami i to one stanowią wizytówkę firmy.

Osobowe silniki Audi znane są w branży samochodowej ze swojej dużej trwałości, czego dowodem jest między innymi 10-krotne zwycięstwo w ogólnonarodowym konkursie na silnik roku organizowanym od 1999 roku. Ciekawostką jest, że firma motoryzacyjna Audi niejednokrotnie sponsorowała największe drużyny sportu piłkarskiego, takie jak Bayern Monachium, Manchester Utd, Real Madryt, czy FC Barcelona.

W swojej ponad 100 letniej historii został nominowanyo wyprodukowanych sporo znanych i pożądanych modeli do których możecie Państwo znaleźć sprzęgło Audi wielu producentów.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle istotne pozdespoły strefy napędowej aut AUDI Q3, dlatego dobór odpowiedniego zestawu sprzęgła jest kluczowe i wpływa na dalszą żywotność pojazdu. Platforma internetowa Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła sztywne i dwumasy do wszystkich firm samochodów w tym również sprzęgła do AUDI Q3 oraz koła sztywne i dwumasy do AUDI Q3. W asortymencie sklepu mogą znaleźć Państwo między innymi tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Szeroka oferta w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła AUDI Q3 nigdy nie stanowi problemu bez względu na model i markę Państwa samochodu. Nasi doświadczeni sprzedawcy zadbają o Państwa pojazd, ale także o wybór najlepszego cenowo i jakościowo zestawu, w związku z tym zawsze oferują klientom najbardziej korzystne oferty kompletów sprzęgieł i dwumas do samochodów AUDI Q3 oraz wszystkich innych koncernów. Gwarantujemy Państwu ceny nawet do 60% niższe niż oferowane przez sklepy stacjonarne oraz gratisową przesyłkę w ciągu doby od zamówienia.

Zamówienia możecie Państwo składać poprzez formularz e-mailowy oraz telefonicznie, do czego szczególnie zachęcamy w przypadku jakichkolwiek wątpliwości podczas doboru pasującego zestawu sprzęgła lub koła zamachowe/dwumasowego do Państwa samochodu AUDI Q3.

Tagi: sprzęgło audi q3, sprzęgło do q3 (8u), koło dwumasowe audi q3, tarcza sprzęgła audi q3, docisk sprzęgła audi q3, wysprzęglik audi q3, pompa sprzęgła audi q3

AUDI COUPE   <<     AUDI Q3    >>    AUDI Q5