AUDI Q7 - sprzęgła i koła dwumasowe

Model samochodu produkowany w latach: 2006.03 - obecnie.

Wersje nadwoziowe: samochód terenowy zamknięty

Wersje silnikowe: 3.6 FSI

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby
AUDI Q7

Wybierz pojazd modelu AUDI Q7

AUDI Q7 (4L)

AUDI Q7 (4L)
Seria produkowana w latach:
2006.03 - obecnie.
Lata produkcji: 2006.08 - 2010.05

AUDI Q7 - Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy

Audi to marka pochodząca z Niemiec założona w 1909 roku w Bawarii przez Augusta Horcha. Auta, które kiedyś kojarzono z firmą to słynne trabanty. Dzisiaj z kolei modele takie jak Audi A7 czy Audi A8 kojarzymy z wysokiej klasy luksusowymi samochodami i to one stanowią wizytówkę marki.

Osobowe silniki Audi znane są w branży aut samochodowych ze swojej dużej trwałości, czego dowodem jest między innymi 10-krotne zwycięstwo w ogólnonarodowym konkursie na silnik roku organizowanym od 1999 roku. Ciekawostką jest, że marka Audi niejednokrotnie sponsorowała najlepsze drużyny sportu piłkarskiego, takie jak Bayern Monachium, Manchester Utd, Real Madryt, czy FC Barcelona.

W swojej ponad 100 letniej historii został nominowanyo wytworzonych dużo słynnych i pożądanych modeli do których możecie Państwo znaleźć sprzęgło Audi wielu producentów.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle ważne części układu napędowego samochodów AUDI Q7, dlatego więc wybór pasującego zestawu sprzęgła jest niezwykle ważne i decyduje o trwałości układu jezdnego. Portal internetowy Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła zamachowe/dwumasowe do wszystkich marek samochodów w tym również sprzęgła do AUDI Q7 oraz koła zamachowe/dwumasowe do AUDI Q7. W asortymencie sklepu mogą znaleźć Państwo między innymi tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Szeroka oferta w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła AUDI Q7 nigdy nie stanowi problemu bez względu na model i koncern Państwa pojazdu. Nasi eksperci dbają o Państwa auto, ale także o wybór najlepszego cenowo i jakościowo zestawu, dlatego zawsze oferują klientom najwłaściwsze cenowo oferty kompletów sprzęgieł i dwumas do samochodów AUDI Q7 oraz wszystkich innych koncernów. Gwarantujemy Państwu oferty cenowe do 50% lepsze od tych oferowanych przez konkurencję oraz dostawę gratis w jeden dzień od momentu zamówienia.

Zamówić towar można poprzez formularz e-mailowy oraz kontakt z infolinią, do czego szczególnie zachęcamy w sytuacji jakichkolwiek wątpliwości w momencie poszukiwania właściwego zestawu sprzęgła lub koła sztywne i dwumasygo do Państwa auta AUDI Q7.

Tagi: sprzęgło audi q7, sprzęgło do q7 (4l), koło dwumasowe audi q7, tarcza sprzęgła audi q7, docisk sprzęgła audi q7, wysprzęglik audi q7, pompa sprzęgła audi q7

AUDI Q5   <<     AUDI Q7    >>    AUDI QUATTRO