AUDI QUATTRO - sprzęgła i koła dwumasowe

Model samochodu produkowany w latach: 1980.07 - 1991.07

Wersje nadwoziowe: coupe

Wersje silnikowe: 2.1 20V Turbo, 2.1 Turbo, 2.2 20V Turbo, 2.2 Turbo

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby
AUDI QUATTRO

Wybierz pojazd modelu AUDI QUATTRO

AUDI QUATTRO (85)

AUDI QUATTRO (85)
Seria produkowana w latach:
1980.07 - 1991.07
Lata produkcji: 1980.07 - 1987.07Lata produkcji: 1984.05 - 1987.07
Lata produkcji: 1987.08 - 1989.07Lata produkcji: 1989.08 - 1991.07

AUDI QUATTRO - Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy

Audi to firma motoryzacyjna wywodząca się z Niemiec powstała w 1909 roku w Bawarii przez Augusta Horcha. Pojazdy, które niegdyś kojarzono z firmą to słynne trabanty. Dzisiaj z kolei modele takie jak Audi A7 czy Audi A8 słynne są jako wysokiej klasy luksusowe auta i to one stanowią wizytówkę firmy.

Osobowe silniki Audi znane są w branży samochodowej ze swojej wysokiej niezawodności, czego dowodem jest między innymi 10-krotne zwycięstwo w ogólnoświatowym konkursie na silnik roku organizowanym od 1999 roku. Ciekawostką jest, że firma motoryzacyjna Audi niejednokrotnie sponsorowała najlepsze drużyny sportu piłkarskiego, takie jak Bayern Monachium, Manchester Utd, Real Madryt, czy FC Barcelona.

W swojej ponad 100 letniej historii zostało wytworzonych sporo cenionych i pożądanych modeli do których mogą Państwo znaleźć sprzęgło Audi wielu producentów.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle istotne pozdespoły zespołu napedowego samochodów AUDI QUATTRO, w związku z tym wybór odpowiedniego zestawu sprzęgła jest kluczowe i wpływa na dalszą żywotność pojazdu. Portal internetowy Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła zamachowe/dwumasowe do wszystkich koncernów samochodów w tym również sprzęgła do AUDI QUATTRO oraz koła zamachowe/dwumasowe do AUDI QUATTRO. W ofercie sklepu znajda Państwo zarówno tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Bogaty asortyment w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła AUDI QUATTRO nigdy nie nastręcza przeszkód bez względu na model i firmę Państwa pojazdu. Nasi doświadczeni sprzedawcy zatroszczą się o Państwa pojazd, ale także o wybór najlepszego cenowo i jakościowo zestawu, w związku z tym zawsze oferują klientom najlepsze cenowo oferty zestawów sprzęgieł do samochodów AUDI QUATTRO oraz wszystkich innych marek. Gwarantujemy Państwu ceny nawet do 60% niższe niż oferowane przez sklepy stacjonarne oraz darmową wysyłkę w ciągu doby od momentu złożenia zamówienia.

Zamówić towar można poprzez formularz sklepu oraz kontakt z infolinią, do czego szczególnie zachęcamy w razie jakichkolwiek wątpliwości podczas doboru pasującego zestawu sprzęgła lub koła zamachowe/dwumasowego do Państwa pojazdu AUDI QUATTRO.

Tagi: sprzęgło audi quattro, sprzęgło do quattro (85), koło dwumasowe audi quattro, tarcza sprzęgła audi quattro, docisk sprzęgła audi quattro, wysprzęglik audi quattro, pompa sprzęgła audi quattro

AUDI Q7   <<     AUDI QUATTRO    >>    AUDI TT