BMW X6 - sprzęgła i koła dwumasowe

Model samochodu produkowany w latach: 2008.05 - obecnie.

Wersje nadwoziowe: samochód terenowy zamknięty

Wersje silnikowe: xDrive 35 i

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby
BMW X6

Wybierz pojazd modelu BMW X6

BMW X6 (E71, E72)

BMW X6 (E71, E72)
Seria produkowana w latach:
2008.05 - obecnie.
Lata produkcji: 2008.09 - obecnie

BMW X6 - Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy

BMW to jedna z najbardziej rozpoznawanych koncernów na wszystkich kontynentach. Należące do niemieckiego koncernu Bayerische Motoren Werke logo figuruje na autach osobowych, motorach, skuterach rowerach oraz silnikach. Swoje początki marka BMW datuje na 1916 rok i może poszczycić się długą historią łącznie z produkcją silników lotniczych dla ówczesnego ZSRR.

Samochody BMW kojarzone są najbardziej z branżą sportową, a wszystko to między innymi za sprawą sławnego modelu BMW Roadster 328, który niejednokrotnie zwyciężał w zawodach samochodowych od 1940 roku. Od 1994r. koncern BMW stał się właścicielem angielskich koncernów takich jak Rover, Land Rover, czy Mini, z kolei w 2004 zakupił grupę wyścigową Sauber. Od tamtej pory team BMW Sauber bierze udział w zawodach bolidów Formuły 1, dla którego w 2009 roku jeździł znany polski kierowca Robert Kubica.

Auta tego producenta są dzisiaj doceniane za swoje silniki, dobre elementy oraz komfortową jazdę. Należą one do grupy luksusowych pojazdów.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle istotne części zespołu napedowego aut BMW X6, dlatego dobór pasującego zestawu sprzęgła jest bardzo istotny i wpływa na dalszą żywotność samochodu. Sklep Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła dwumasowe do wszystkich koncernów samochodów w tym również sprzęgła do BMW X6 oraz koła dwumasowe do BMW X6. W ofercie sklepu mogą znaleźć Państwo zarówno tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Bogaty asortyment w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła BMW X6 nigdy nie nastręcza przeszkód bez względu na model i markę Państwa auta. Nasi doświadczeni sprzedawcy zatroszczą się o Państwa samochód, ale również o kwestie finansowe, w związku z tym zawsze oferują klientom najlepsze cenowo oferty zestawów sprzęgieł do samochodów BMW X6 oraz wszystkich innych marek. Gwarantujemy Państwu możliwość zakupu w cenach do 50% lepszych niż oferowane przez sklepy stacjonarne oraz gratisową przesyłkę w ciągu 24h od momentu zamówienia.

Zamówienia mogą Państwo składać poprzez formularz internetowy oraz telefonicznie, do czego szczególnie zachęcamy w sytuacji jakichkolwiek wątpliwości w trakcie wyboru pasującego zestawu sprzęgła lub koła dwumasowego do Państwa pojazdu BMW X6.

Tagi: sprzęgło bmw x6, sprzęgło do x6 (e71, e72), koło dwumasowe bmw x6, tarcza sprzęgła bmw x6, docisk sprzęgła bmw x6, wysprzęglik bmw x6, pompa sprzęgła bmw x6

BMW X5   <<     BMW X6    >>    BMW Z3