BMW Z8 - sprzęgła i koła dwumasowe

Model samochodu produkowany w latach: 2000.06 - 2003.06

Wersje nadwoziowe: kabriolet

Wersje silnikowe: 4.9

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby
BMW Z8

Wybierz pojazd modelu BMW Z8

BMW Z8 (E52)

BMW Z8 (E52)
Seria produkowana w latach:
2000.06 - 2003.06
Lata produkcji: 2000.06 - 2003.06

BMW Z8 - Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy

BMW to jedna z najbardziej rozpoznawanych koncernów na wszystkich kontynentach. Należące do niemieckiego koncernu Bayerische Motoren Werke logo figuruje na samochodach osobowych, motorach, skuterach rowerach oraz silnikach. Swoje początki marka BMW datuje na 1916 rok i może poszczycić się długą historią łącznie z produkcją silników lotniczych dla ówczesnego ZSRR.

Pojazdy BMW kojarzone są najwięcej z branżą sportową, a wszystko to między innymi za sprawą słynnego modelu BMW Roadster 328, który niejednokrotnie zwyciężał w zawodach samochodowych od 1940 roku. Od 1994r. koncern BMW stał się właścicielem angielskich marek takich jak Rover, Land Rover, czy Mini, z kolei w 2004 zakupił grupę wyścigową Sauber. Od tamtej pory team BMW Sauber startuje w zawodach bolidów Formuły 1, dla którego w 2009 roku jeździł znany polski kierowca Robert Kubica.

Auta tego producenta są dzisiaj cenione za swoje silniki, dobre podzespoły oraz komfortową jazdę. Należą one do grupy luksusowych aut.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle ważne części strefy napędowej samochodów BMW Z8, dlatego więc dobranie odpowiedniego zestawu sprzęgła jest kluczowe i decyduje o trwałości układu jezdnego. Portal internetowy Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła zamachowe/dwumasowe do wszystkich koncernów samochodów w tym również sprzęgła do BMW Z8 oraz koła zamachowe/dwumasowe do BMW Z8. W ofercie sklepu znajdują się między innymi tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Bogaty asortyment w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła BMW Z8 nigdy nie jest trudnością bez względu na model i firmę Państwa pojazdu. Nasi eksperci dbają o Państwa samochód, ale również o dobór optymalnego cenowo zestawu, w związku z tym zawsze oferują klientom najlepsze cenowo oferty kompletów sprzęgieł i dwumas do samochodów BMW Z8 oraz wszystkich innych koncernów. Gwarantujemy Państwu ceny nawet do 60% niższe od tych jakie znajdą Państwo u konkurencji oraz darmową wysyłkę w ciągu doby od zamówienia.

Zamówienia możecie Państwo składać poprzez formularz internetowy oraz telefoniczną konsultację ze specjalistą, do czego szczególnie zachęcamy w razie jakichkolwiek wątpliwości w trakcie wyboru odpowiedniego zestawu sprzęgła lub koła sztywne i dwumasygo do Państwa pojazdu BMW Z8.

Tagi: sprzęgło bmw z8, sprzęgło do z8 (e52), koło dwumasowe bmw z8, tarcza sprzęgła bmw z8, docisk sprzęgła bmw z8, wysprzęglik bmw z8, pompa sprzęgła bmw z8

BMW Z4   <<     BMW Z8    >>    BMW X1