CITROEN C-CROSSER - sprzęgła i koła dwumasowe

Model samochodu produkowany w latach: 2007.02 - obecnie.

Wersje nadwoziowe: nadwozie pełne, samochód terenowy zamknięty

Wersje silnikowe: 2.2 HDi, 2.4 16V

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby
CITROEN C-CROSSER

Wybierz pojazd modelu CITROEN C-CROSSER

CITROËN C-CROSSER (EP)

CITROËN C-CROSSER (EP)
Seria produkowana w latach:
2007.02 - obecnie.
Lata produkcji: 2007.02 - obecnieLata produkcji: 2008.08 - obecnie

CITROËN C-CROSSER ENTERPRISE

CITROËN C-CROSSER ENTERPRISE
Seria produkowana w latach:
2009.01 - obecnie.
Lata produkcji: 2009.01 - obecnie

CITROEN C-CROSSER - Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy

Citroen to francuska marka samochodów pochodząca od nazwiska jej twórcy – Andre Citroen’a. Powstanie znanego logo samochodów osobowych i dostawczych datuje się na 1978 rok. Główna siedziba przedsiębiorstwa do dzisiaj znajduje się w Paryżu, zaś sama firma zatrudnia niemal 14 tys. pracowników.

Współcześnie marka Citroen wraz z przedsiębiorstwem Peugeot od 1919 roku jest częścią francuskiego koncernu PSA, jednak sama marka już wcześniej zdobywała prestiżowe nagrody. Pierwszą z nich było zwycięstwo w konkursie Samochód Roku w USA. Tę samą nagrodę auta Citroen niejednokrotnie zdobywały w krajach takich jak Włochy, Hiszpania, Irlandia.

Pasmo sukcesów przerywa kryzys ekonomiczny na rynku w 1974 roku. Powoduje on kłopoty finansowe firmy, aby temu zaradzić następuje połączenie Automobiles Citroen i Automobiles Peugeot i dwa lata później powstaje koncern PSA Peugeot Citroen. Pomimo tego, że połączono obie firmy zachowują one do chwili obecnej dużą niezależność - odrębna sieć handlowa, gama modelowa, wizerunek firmy.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle ważne części zespołu napedowego pojazdów CITROEN C-CROSSER, dlatego więc dobór właściwego zestawu sprzęgła jest bardzo istotny i stanowi o przyszłym komforcie jazdy. Portal internetowy Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła sztywne i dwumasy do wszystkich koncernów samochodów w tym również sprzęgła do CITROEN C-CROSSER oraz koła sztywne i dwumasy do CITROEN C-CROSSER. W sprzedaży sklepu znajda Państwo między innymi tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Szeroki asortyment w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła CITROEN C-CROSSER nigdy nie nastręcza przeszkód bez względu na model i firmę Państwa pojazdu. Nasi doświadczeni sprzedawcy zatroszczą się o Państwa samochód, ale także o wybór najlepszego cenowo i jakościowo zestawu, dlatego więc zawsze oferują klientom najlepsze cenowo oferty sprzęgieł i kół dwumasowych do samochodów CITROEN C-CROSSER oraz wszystkich innych firm. Gwarantujemy Państwu oferty cenowe do 50% lepsze od tych jakie znajdą Państwo u konkurencji oraz gratisową przesyłkę w ciągu doby od momentu zamówienia.

Zamówić towar można poprzez formularz e-mailowy oraz telefonicznie, do czego szczególnie zachęcamy w przypadku jakichkolwiek wątpliwości w trakcie wyboru właściwego zestawu sprzęgła lub koła zamachowe/dwumasowego do Państwa pojazdu CITROEN C-CROSSER.

Tagi: sprzęgło citroen c-crosser, sprzęgło do c-crosser (ep_), koło dwumasowe citroen c-crosser, tarcza sprzęgła citroen c-crosser, docisk sprzęgła citroen c-crosser, wysprzęglik citroen c-crosser, pompa sprzęgła citroen c-crosser