CITROEN C-ELYSEE - sprzęgła i koła dwumasowe

Model samochodu produkowany w latach: 2012.11 - obecnie.

Wersje nadwoziowe: sedan

Wersje silnikowe: 1.2 VTi 72, 1.6 HDI 92, 1.6 VTi 115

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby
CITROEN C-ELYSEE

Wybierz pojazd modelu CITROEN C-ELYSEE

CITROËN C-ELYSEE

CITROËN C-ELYSEE
Seria produkowana w latach:
2012.11 - obecnie.
Lata produkcji: 2012.11 - obecnieLata produkcji: 2012.11 - obecnie
Lata produkcji: 2012.11 - obecnie

CITROEN C-ELYSEE - Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy

Citroen to francuska firma samochodów pochodząca od nazwiska jej twórcy – Andre Citroen’a. Powstanie słynnego logo samochodów osobowych i dostawczych datuje się na 1978 rok. Główna siedziba przedsiębiorstwa do teraz znajduje się w Paryżu, zaś sama firma zatrudnia niemal 14 tys. pracowników.

Współcześnie firma motoryzacyjna Citroen wraz z przedsiębiorstwem Peugeot od 1919 roku jest częścią francuskiego koncernu PSA, jednak sama firma motoryzacyjna już wcześniej zdobywała prestiżowe nagrody. Pierwszą z nich było zwycięstwo w konkursie Samochód Roku w USA. Tę samą nagrodę auta Citroen często zdobywały w krajach takich jak Włochy, Hiszpania, Irlandia.

Pasmo sukcesów przerywa kryzys ekonomiczny na rynku w 1974 roku. Powoduje on tarapaty finansowe firmy, aby temu zaradzić następuje połączenie Automobiles Citroen i Automobiles Peugeot i dwa lata później powstaje koncern PSA Peugeot Citroen. Pomimo tego, że połączono obie firmy zachowują one do chwili obecnej dużą niezależność - odrębna sieć handlowa, gama modelowa, wizerunek firmy.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle ważne elementy układu napędowego aut CITROEN C-ELYSEE, dlatego wybór pasującego zestawu sprzęgła jest niezwykle ważne i stanowi o przyszłym komforcie jazdy. Portal internetowy Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła zamachowe/dwumasowe do wszystkich marek samochodów w tym również sprzęgła do CITROEN C-ELYSEE oraz koła zamachowe/dwumasowe do CITROEN C-ELYSEE. W asortymencie sklepu znajdują się także tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Bogaty asortyment w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła CITROEN C-ELYSEE nigdy nie jest trudnością bez względu na model i markę Państwa pojazdu. Nasi eksperci dbają o Państwa pojazd, ale także o kwestie finansowe, w związku z tym zawsze oferują klientom najbardziej korzystne oferty sprzęgieł i kół dwumasowych do samochodów CITROEN C-ELYSEE oraz wszystkich innych firm. Gwarantujemy Państwu możliwość zakupu w cenach do 50% lepszych od tych oferowanych przez konkurencję oraz dostawę gratis w ciągu doby od zamówienia.

Zamówienia możecie Państwo składać poprzez formularz sklepu oraz telefoniczną konsultację ze specjalistą, do czego szczególnie zachęcamy w sytuacji jakichkolwiek wątpliwości w trakcie wyboru właściwego zestawu sprzęgła lub koła zamachowe/dwumasowego do Państwa pojazdu CITROEN C-ELYSEE.

Tagi: sprzęgło citroen c-elysee, sprzęgło do c-elysee, koło dwumasowe citroen c-elysee, tarcza sprzęgła citroen c-elysee, docisk sprzęgła citroen c-elysee, wysprzęglik citroen c-elysee, pompa sprzęgła citroen c-elysee