CITROEN C1 - sprzęgła i koła dwumasowe

Model samochodu produkowany w latach: 2005.06 - obecnie.

Wersje nadwoziowe: hatchback

Wersje silnikowe: 1.0, 1.4 HDi

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby
CITROEN C1

Wybierz pojazd modelu CITROEN C1

CITROËN C1 (PM, PN)

CITROËN C1 (PM, PN)
Seria produkowana w latach:
2005.06 - obecnie.
Lata produkcji: 2005.06 - obecnieLata produkcji: 2005.06 - obecnie

CITROEN C1 - Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy

Citroen to francuska firma motoryzacyjna samochodów pochodząca od nazwiska jej twórcy – Andre Citroen’a. Powstanie znanego logo samochodów osobowych i dostawczych datuje się na 1978 rok. Główna siedziba przedsiębiorstwa do teraz znajduje się w Paryżu, zaś sama firma zatrudnia niemal 14 tys. pracowników.

Współcześnie marka Citroen wraz z koncernem Peugeot od 1919 roku jest częścią francuskiego koncernu PSA, jednak sama marka już wcześniej zdobywała prestiżowe nagrody. Pierwszą z nich było zwycięstwo w konkursie Samochód Roku w USA. Tę samą nagrodę auta Citroen niejednokrotnie zdobywały w krajach takich jak Włochy, Hiszpania, Irlandia.

Pasmo sukcesów przerywa kryzys ekonomiczny na rynku w 1974 roku. Powoduje on problemy ekonomiczne firmy, aby temu zaradzić następuje połączenie Automobiles Citroen i Automobiles Peugeot i dwa lata później powstaje koncern PSA Peugeot Citroen. Pomimo tego, że połączono obie marki zachowują one do dzisiaj dużą niezależność - odrębna sieć handlowa, gama modelowa, wizerunek marki.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle istotne pozdespoły układu napędowego samochodów CITROEN C1, dlatego więc dobranie pasującego zestawu sprzęgła jest niezwykle ważne i stanowi o przyszłym komforcie jazdy. Platforma internetowa Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła dwumasowe do wszystkich firm samochodów w tym również sprzęgła do CITROEN C1 oraz koła dwumasowe do CITROEN C1. W asortymencie sklepu mogą znaleźć Państwo także tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Szeroki asortyment w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła CITROEN C1 nigdy nie nastręcza przeszkód bez względu na model i firmę Państwa pojazdu. Nasi doświadczeni sprzedawcy dbają o Państwa auto, ale również o dobór optymalnego cenowo zestawu, dlatego więc zawsze oferują klientom najbardziej korzystne oferty kompletów sprzęgieł i dwumas do samochodów CITROEN C1 oraz wszystkich innych koncernów. Gwarantujemy Państwu ceny nawet do 60% niższe od tych jakie znajdą Państwo u konkurencji oraz darmową wysyłkę w ciągu doby od momentu złożenia zamówienia.

Części można zamawiać poprzez formularz sklepu oraz telefoniczną konsultację ze specjalistą, do czego szczególnie zachęcamy w przypadku jakichkolwiek wątpliwości w trakcie wyboru pasującego kompletu sprzęgła czy dwumasu do Państwa samochodu CITROEN C1.

Tagi: sprzęgło citroen c1, sprzęgło do c1 (pm_, pn_), koło dwumasowe citroen c1, tarcza sprzęgła citroen c1, docisk sprzęgła citroen c1, wysprzęglik citroen c1, pompa sprzęgła citroen c1

CITROEN C-ELYSEE   <<     CITROEN C1    >>    CITROEN C2