CITROEN C2 - sprzęgła i koła dwumasowe

Model samochodu produkowany w latach: 2003.09 - obecnie.

Wersje nadwoziowe: hatchback

Wersje silnikowe: 1.1, 1.4, 1.4 16V, 1.4 HDi, 1.6, 1.6 HDi, 1.6 VTS

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby
CITROEN C2

Wybierz pojazd modelu CITROEN C2

CITROËN C2 (JM)

CITROËN C2 (JM)
Seria produkowana w latach:
2003.09 - obecnie.
Lata produkcji: 2003.09 - obecnieLata produkcji: 2003.09 - obecnie
Lata produkcji: 2006.06 - obecnieLata produkcji: 2003.09 - obecnie
Lata produkcji: 2005.09 - obecnieLata produkcji: 2003.09 - obecnie
Lata produkcji: 2005.01 - obecnie

CITROEN C2 - Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy

Citroen to francuska firma motoryzacyjna samochodów pochodząca od nazwiska jej twórcy – Andre Citroen’a. Powstanie sławnego logo samochodów osobowych i dostawczych datuje się na 1978 rok. Główna siedziba przedsiębiorstwa do chwili obecnej znajduje się w Paryżu, zaś sama firma zatrudnia niemal 14 tys. pracowników.

Współcześnie firma Citroen wraz z firmą Peugeot od 1919 roku jest częścią francuskiego koncernu PSA, jednak sama firma już wcześniej zdobywała prestiżowe nagrody. Pierwszą z nich było zwycięstwo w konkursie Samochód Roku w USA. Tę samą nagrodę auta Citroen niejednokrotnie zdobywały w krajach takich jak Włochy, Hiszpania, Irlandia.

Pasmo sukcesów przerywa kryzys ekonomiczny na rynku w 1974 roku. Powoduje on tarapaty finansowe firmy, aby temu zaradzić następuje połączenie Automobiles Citroen i Automobiles Peugeot i dwa lata później powstaje koncern PSA Peugeot Citroen. Pomimo tego, że połączono obie marki zachowują one do dzisiaj dużą niezależność - odrębna sieć handlowa, gama modelowa, wizerunek marki.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to bardzo ważne elementy zespołu napedowego pojazdów CITROEN C2, dlatego dobranie odpowiedniego zestawu sprzęgła jest kluczowe i decyduje o trwałości układu jezdnego. Portal internetowy Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła sztywne i dwumasy do wszystkich firm samochodów w tym również sprzęgła do CITROEN C2 oraz koła sztywne i dwumasy do CITROEN C2. W asortymencie sklepu znajda Państwo między innymi tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Szeroki asortyment w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła CITROEN C2 nigdy nie jest trudnością bez względu na model i firmę Państwa samochodu. Nasi doświadczeni sprzedawcy dbają o Państwa auto, a także o kwestie finansowe, w związku z tym zawsze oferują klientom najlepsze cenowo oferty kompletów sprzęgieł i dwumas do samochodów CITROEN C2 oraz wszystkich innych firm. Gwarantujemy Państwu możliwość zakupu w cenach do 50% lepszych od tych jakie znajdą Państwo u konkurencji oraz gratisową przesyłkę w ciągu 24h od zamówienia.

Zamówić towar można poprzez formularz e-mailowy oraz telefoniczną konsultację ze specjalistą, do czego szczególnie zachęcamy w sytuacji jakichkolwiek wątpliwości podczas doboru pasującego zestawu sprzęgła lub koła sztywne i dwumasygo do Państwa pojazdu CITROEN C2.

Tagi: sprzęgło citroen c2, sprzęgło do c2 (jm_), koło dwumasowe citroen c2, tarcza sprzęgła citroen c2, docisk sprzęgła citroen c2, wysprzęglik citroen c2, pompa sprzęgła citroen c2

CITROEN C1   <<     CITROEN C2    >>    CITROEN C3