CITROEN C3 PICASSO - sprzęgła i koła dwumasowe

Model samochodu produkowany w latach: 2009.02 - obecnie.

Wersje nadwoziowe: nadwozie wielkopojemne (MPV)

Wersje silnikowe: 1.4 VTi 95, 1.4 VTi 95 LPG, 1.6 HDI 90, 1.6 HDi, 1.6 HDi 110, 1.6 HDi 115, 1.6 VTi 120

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby
CITROEN C3 PICASSO

Wybierz pojazd modelu CITROEN C3 PICASSO

CITROËN C3 Picasso

CITROËN C3 Picasso
Seria produkowana w latach:
2009.02 - obecnie.
Lata produkcji: 2009.02 - obecnieLata produkcji: 2012.01 - obecnie
Lata produkcji: 2009.02 - obecnieLata produkcji: 2010.07 - obecnie
Lata produkcji: 2009.02 - obecnieLata produkcji: 2010.05 - obecnie
Lata produkcji: 2013.01 - obecnieLata produkcji: 2009.02 - obecnie

CITROEN C3 PICASSO - Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy

Citroen to francuska firma samochodów pochodząca od nazwiska jej twórcy – Andre Citroen’a. Powstanie znanego logo samochodów osobowych i dostawczych datuje się na 1978 rok. Główna siedziba przedsiębiorstwa do teraz znajduje się w Paryżu, zaś sama firma zatrudnia niemal 14 tys. pracowników.

Współcześnie firma Citroen wraz z firmą Peugeot od 1919 roku jest częścią francuskiego koncernu PSA, jednak sama firma już wcześniej zdobywała prestiżowe nagrody. Pierwszą z nich było zwycięstwo w konkursie Samochód Roku w USA. Tę samą nagrodę auta Citroen wielokrotnie zdobywały w krajach takich jak Włochy, Hiszpania, Irlandia.

Pasmo sukcesów przerywa kryzys ekonomiczny na rynku w 1974 roku. Powoduje on problemy ekonomiczne firmy, aby temu zaradzić następuje połączenie Automobiles Citroen i Automobiles Peugeot i dwa lata później powstaje koncern PSA Peugeot Citroen. Pomimo tego, że połączono obie marki zachowują one do chwili obecnej dużą niezależność - odrębna sieć handlowa, gama modelowa, wizerunek marki.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to bardzo ważne elementy układu napędowego pojazdów CITROEN C3 PICASSO, w związku z tym dobór właściwego zestawu sprzęgła jest niezwykle ważne i stanowi o przyszłym komforcie jazdy. Sklep Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła sztywne i dwumasy do wszystkich koncernów samochodów w tym również sprzęgła do CITROEN C3 PICASSO oraz koła sztywne i dwumasy do CITROEN C3 PICASSO. W sprzedaży sklepu znajda Państwo zarówno tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Szeroka oferta w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła CITROEN C3 PICASSO nigdy nie jest trudnością bez względu na model i koncern Państwa samochodu. Nasi wykwalifikowani specjaliści dbają o Państwa pojazd, ale również o wybór najlepszego cenowo i jakościowo zestawu, dlatego zawsze oferują klientom najlepsze cenowo oferty zestawów sprzęgieł do samochodów CITROEN C3 PICASSO oraz wszystkich innych koncernów. Gwarantujemy Państwu możliwość zakupu w cenach do 50% lepszych od tych jakie znajdą Państwo u konkurencji oraz darmową wysyłkę w jeden dzień od zamówienia.

Zamówić towar można poprzez formularz internetowy oraz telefonicznie, do czego szczególnie zachęcamy w razie jakichkolwiek wątpliwości w momencie poszukiwania właściwego kompletu sprzęgła czy dwumasu do Państwa samochodu CITROEN C3 PICASSO.

Tagi: sprzęgło citroen c3 picasso, sprzęgło do c3 picasso, koło dwumasowe citroen c3 picasso, tarcza sprzęgła citroen c3 picasso, docisk sprzęgła citroen c3 picasso, wysprzęglik citroen c3 picasso, pompa sprzęgła citroen c3 picasso