CITROEN C3 PLURIEL - sprzęgła i koła dwumasowe

Model samochodu produkowany w latach: 2003.05 - obecnie.

Wersje nadwoziowe: kabriolet

Wersje silnikowe: 1.4, 1.4 HDi, 1.6

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby
CITROEN C3 PLURIEL

Wybierz pojazd modelu CITROEN C3 PLURIEL

CITROËN C3 Pluriel (HB)

CITROËN C3 Pluriel (HB)
Seria produkowana w latach:
2003.05 - obecnie.
Lata produkcji: 2003.05 - obecnieLata produkcji: 2004.04 - obecnie
Lata produkcji: 2003.05 - obecnie

CITROEN C3 PLURIEL - Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy

Citroen to francuska firma samochodów pochodząca od nazwiska jej twórcy – Andre Citroen’a. Powstanie sławnego logo samochodów osobowych i dostawczych datuje się na 1978 rok. Główna siedziba przedsiębiorstwa do teraz znajduje się w Paryżu, zaś sama firma zatrudnia niemal 14 tys. pracowników.

Współcześnie firma Citroen wraz z koncernem Peugeot od 1919 roku jest częścią francuskiego koncernu PSA, jednak sama firma już wcześniej zdobywała prestiżowe nagrody. Pierwszą z nich było zwycięstwo w konkursie Samochód Roku w USA. Tę samą nagrodę auta Citroen często zdobywały w krajach takich jak Włochy, Hiszpania, Irlandia.

Pasmo sukcesów przerywa kryzys ekonomiczny na rynku w 1974 roku. Powoduje on problemy ekonomiczne firmy, aby temu zaradzić następuje połączenie Automobiles Citroen i Automobiles Peugeot i dwa lata później powstaje koncern PSA Peugeot Citroen. Pomimo tego, że połączono obie firmy zachowują one do chwili obecnej dużą niezależność - odrębna sieć handlowa, gama modelowa, wizerunek firmy.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to bardzo ważne części zespołu napedowego aut CITROEN C3 PLURIEL, dlatego dobór właściwego zestawu sprzęgła jest kluczowe i stanowi o przyszłym komforcie jazdy. Portal internetowy Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła dwumasowe do wszystkich firm samochodów w tym również sprzęgła do CITROEN C3 PLURIEL oraz koła dwumasowe do CITROEN C3 PLURIEL. W sprzedaży sklepu znajda Państwo zarówno tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Szeroka oferta w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła CITROEN C3 PLURIEL nigdy nie stanowi problemu bez względu na model i firmę Państwa auta. Nasi wykwalifikowani specjaliści zadbają o Państwa samochód, ale również o wybór najlepszego cenowo i jakościowo zestawu, dlatego więc zawsze oferują klientom najbardziej korzystne oferty sprzęgieł i kół dwumasowych do samochodów CITROEN C3 PLURIEL oraz wszystkich innych koncernów. Gwarantujemy Państwu oferty cenowe do 50% lepsze od tych jakie znajdą Państwo u konkurencji oraz dostawę gratis w ciągu doby od momentu złożenia zamówienia.

Zamówienia możecie Państwo składać poprzez formularz e-mailowy oraz telefoniczną konsultację ze specjalistą, do czego szczególnie zachęcamy w sytuacji jakichkolwiek wątpliwości w trakcie wyboru właściwego zestawu sprzęgła lub koła zamachowe/dwumasowego do Państwa pojazdu CITROEN C3 PLURIEL.

Tagi: sprzęgło citroen c3 pluriel, sprzęgło do c3 pluriel (hb_), koło dwumasowe citroen c3 pluriel, tarcza sprzęgła citroen c3 pluriel, docisk sprzęgła citroen c3 pluriel, wysprzęglik citroen c3 pluriel, pompa sprzęgła citroen c3 pluriel