CITROEN C6 - sprzęgła i koła dwumasowe

Model samochodu produkowany w latach: 2005.09 - obecnie.

Wersje nadwoziowe: sedan

Wersje silnikowe: 2.2 HDi

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby
CITROEN C6

Wybierz pojazd modelu CITROEN C6

CITROËN C6 (TD)

CITROËN C6 (TD)
Seria produkowana w latach:
2005.09 - obecnie.
Lata produkcji: 2006.06 - obecnieLata produkcji: 2006.06 - obecnie

CITROEN C6 - Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy

Citroen to francuska marka samochodów pochodząca od nazwiska jej twórcy – Andre Citroen’a. Powstanie sławnego logo samochodów osobowych i dostawczych datuje się na 1978 rok. Główna siedziba przedsiębiorstwa do dzisiaj znajduje się w Paryżu, zaś sama firma zatrudnia niemal 14 tys. pracowników.

Współcześnie marka Citroen wraz z przedsiębiorstwem Peugeot od 1919 roku jest częścią francuskiego koncernu PSA, jednak sama marka już wcześniej zdobywała prestiżowe nagrody. Pierwszą z nich było zwycięstwo w konkursie Samochód Roku w Stanach Zjednoczonych. Tę samą nagrodę auta Citroen niejednokrotnie zdobywały w krajach takich jak Włochy, Hiszpania, Irlandia.

Pasmo sukcesów przerywa kryzys ekonomiczny na rynku w 1974 roku. Powoduje on tarapaty finansowe firmy, aby temu zaradzić następuje połączenie Automobiles Citroen i Automobiles Peugeot i dwa lata później powstaje koncern PSA Peugeot Citroen. Pomimo tego, że połączono obie firmy zachowują one do teraz dużą niezależność - odrębna sieć handlowa, gama modelowa, wizerunek firmy.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle istotne elementy zespołu napedowego pojazdów CITROEN C6, w związku z tym dobór odpowiedniego zestawu sprzęgła jest bardzo istotny i stanowi o przyszłym komforcie jazdy. Portal internetowy Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła dwumasowe do wszystkich firm samochodów w tym również sprzęgła do CITROEN C6 oraz koła dwumasowe do CITROEN C6. W asortymencie sklepu mogą znaleźć Państwo także tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Bogaty asortyment w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła CITROEN C6 nigdy nie stanowi problemu bez względu na model i koncern Państwa auta. Nasi eksperci zadbają o Państwa samochód, ale również o kwestie finansowe, dlatego więc zawsze oferują klientom najwłaściwsze cenowo oferty kompletów sprzęgieł i dwumas do samochodów CITROEN C6 oraz wszystkich innych firm. Gwarantujemy Państwu możliwość zakupu w cenach do 50% lepszych niż oferowane przez sklepy stacjonarne oraz dostawę gratis w jeden dzień od momentu zamówienia.

Zamówienia możecie Państwo składać poprzez formularz internetowy oraz telefonicznie, do czego szczególnie zachęcamy w razie jakichkolwiek wątpliwości w trakcie wyboru pasującego zestawu sprzęgła lub koła zamachowe/dwumasowego do Państwa auta CITROEN C6.

Tagi: sprzęgło citroen c6, sprzęgło do c6 (td_), koło dwumasowe citroen c6, tarcza sprzęgła citroen c6, docisk sprzęgła citroen c6, wysprzęglik citroen c6, pompa sprzęgła citroen c6

CITROEN C5   <<     CITROEN C6    >>    CITROEN C8