CITROEN DS4 - sprzęgła i koła dwumasowe

Model samochodu produkowany w latach: 2011.04 - obecnie.

Wersje nadwoziowe: hatchback

Wersje silnikowe: 1.6 HDi 110, 1.6 HDi 115, 1.6 THP 155, 1.6 THP 200, 1.6 VTi 120, 2.0 HDi 165

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby
CITROEN DS4

Wybierz pojazd modelu CITROEN DS4

CITROËN DS4

CITROËN DS4
Seria produkowana w latach:
2011.04 - obecnie.
Lata produkcji: 2011.04 - obecnieLata produkcji: 2011.04 - obecnie
Lata produkcji: 2012.08 - obecnieLata produkcji: 2011.04 - obecnie
Lata produkcji: 2011.04 - obecnieLata produkcji: 2011.04 - obecnie
Lata produkcji: 2011.04 - obecnie

CITROEN DS4 - Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy

Citroen to francuska firma samochodów pochodząca od nazwiska jej twórcy – Andre Citroen’a. Powstanie słynnego logo samochodów osobowych i dostawczych datuje się na 1978 rok. Główna siedziba przedsiębiorstwa do dzisiaj znajduje się w Paryżu, zaś sama firma zatrudnia niemal 14 tys. pracowników.

Współcześnie marka Citroen wraz z firmą Peugeot od 1919 roku jest częścią francuskiego koncernu PSA, jednak sama marka już wcześniej zdobywała prestiżowe nagrody. Pierwszą z nich było zwycięstwo w konkursie Samochód Roku w USA. Tę samą nagrodę auta Citroen wielokrotnie zdobywały w krajach takich jak Włochy, Hiszpania, Irlandia.

Pasmo sukcesów przerywa kryzys ekonomiczny na rynku w 1974 roku. Powoduje on tarapaty finansowe firmy, aby temu zaradzić następuje połączenie Automobiles Citroen i Automobiles Peugeot i dwa lata później powstaje koncern PSA Peugeot Citroen. Pomimo tego, że połączono obie firmy zachowują one do dzisiaj dużą niezależność - odrębna sieć handlowa, gama modelowa, wizerunek firmy.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle ważne części zespołu napedowego aut CITROEN DS4, dlatego wybór pasującego zestawu sprzęgła jest kluczowe i stanowi o przyszłym komforcie jazdy. Sklep Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła dwumasowe do wszystkich firm samochodów w tym również sprzęgła do CITROEN DS4 oraz koła dwumasowe do CITROEN DS4. W asortymencie sklepu znajda Państwo także tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Szeroki asortyment w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła CITROEN DS4 nigdy nie nastręcza przeszkód bez względu na model i koncern Państwa pojazdu. Nasi wykwalifikowani specjaliści zatroszczą się o Państwa samochód, ale także o dobór optymalnego cenowo zestawu, dlatego zawsze oferują klientom najbardziej korzystne oferty zestawów sprzęgieł do samochodów CITROEN DS4 oraz wszystkich innych firm. Gwarantujemy Państwu możliwość zakupu w cenach do 50% lepszych niż oferowane przez sklepy stacjonarne oraz dostawę gratis w ciągu doby od momentu zamówienia.

Części można zamawiać poprzez formularz sklepu oraz telefonicznie, do czego szczególnie zachęcamy w razie jakichkolwiek wątpliwości w trakcie wyboru właściwego koła zamachowego / dwumasowego lub zestawu sprzęgła do Państwa pojazdu CITROEN DS4.

Tagi: sprzęgło citroen ds4, sprzęgło do ds4, koło dwumasowe citroen ds4, tarcza sprzęgła citroen ds4, docisk sprzęgła citroen ds4, wysprzęglik citroen ds4, pompa sprzęgła citroen ds4

CITROEN DS3   <<     CITROEN DS4    >>    CITROEN DS5