CITROEN DS5 - sprzęgła i koła dwumasowe

Model samochodu produkowany w latach: 2011.11 - obecnie.

Wersje nadwoziowe: hatchback

Wersje silnikowe: 1.6 HDi 110, 1.6 THP 200, 2.0 HDi 165, 2.0 HDi 165 Hybrid4 4x4

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby
CITROEN DS5

Wybierz pojazd modelu CITROEN DS5

CITROËN DS5

CITROËN DS5
Seria produkowana w latach:
2011.11 - obecnie.
Lata produkcji: 2011.11 - obecnieLata produkcji: 2011.11 - obecnie
Lata produkcji: 2011.11 - obecnieLata produkcji: 2011.12 - obecnie

CITROEN DS5 - Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy

Citroen to francuska firma motoryzacyjna samochodów pochodząca od nazwiska jej twórcy – Andre Citroen’a. Powstanie sławnego logo samochodów osobowych i dostawczych datuje się na 1978 rok. Główna siedziba przedsiębiorstwa do chwili obecnej znajduje się w Paryżu, zaś sama firma zatrudnia niemal 14 tys. pracowników.

Współcześnie firma motoryzacyjna Citroen wraz z koncernem Peugeot od 1919 roku jest częścią francuskiego koncernu PSA, jednak sama firma motoryzacyjna już wcześniej zdobywała prestiżowe nagrody. Pierwszą z nich było zwycięstwo w konkursie Samochód Roku w Stanach Zjednoczonych. Tę samą nagrodę auta Citroen niejednokrotnie zdobywały w krajach takich jak Włochy, Hiszpania, Irlandia.

Pasmo sukcesów przerywa kryzys ekonomiczny na rynku w 1974 roku. Powoduje on problemy ekonomiczne firmy, aby temu zaradzić następuje połączenie Automobiles Citroen i Automobiles Peugeot i dwa lata później powstaje koncern PSA Peugeot Citroen. Pomimo tego, że połączono obie firmy zachowują one do teraz dużą niezależność - odrębna sieć handlowa, gama modelowa, wizerunek firmy.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle ważne elementy zespołu napedowego pojazdów CITROEN DS5, dlatego dobranie odpowiedniego zestawu sprzęgła jest niezwykle ważne i stanowi o przyszłym komforcie jazdy. Sklep Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła zamachowe/dwumasowe do wszystkich koncernów samochodów w tym również sprzęgła do CITROEN DS5 oraz koła zamachowe/dwumasowe do CITROEN DS5. W ofercie sklepu znajdują się zarówno tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Bogaty asortyment w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła CITROEN DS5 nigdy nie stanowi problemu bez względu na model i firmę Państwa auta. Nasi eksperci zadbają o Państwa samochód, ale również o dobór optymalnego cenowo zestawu, dlatego zawsze oferują klientom najwłaściwsze cenowo oferty zestawów sprzęgieł do samochodów CITROEN DS5 oraz wszystkich innych marek. Gwarantujemy Państwu oferty cenowe do 50% lepsze od tych jakie znajdą Państwo u konkurencji oraz dostawę gratis w ciągu doby od momentu zamówienia.

Zamówienia możecie Państwo składać poprzez formularz internetowy oraz kontakt z infolinią, do czego szczególnie zachęcamy w razie jakichkolwiek wątpliwości podczas doboru pasującego zestawu sprzęgła lub koła zamachowe/dwumasowego do Państwa pojazdu CITROEN DS5.

Tagi: sprzęgło citroen ds5, sprzęgło do ds5, koło dwumasowe citroen ds5, tarcza sprzęgła citroen ds5, docisk sprzęgła citroen ds5, wysprzęglik citroen ds5, pompa sprzęgła citroen ds5