CITROEN NEMO - sprzęgła i koła dwumasowe

Model samochodu produkowany w latach: 2008.02 - obecnie.

Wersje nadwoziowe: kombi, nadwozie pełne

Wersje silnikowe: 1.3 HDi 75, 1.4, 1.4 HDi

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby
CITROEN NEMO

Wybierz pojazd modelu CITROEN NEMO

CITROËN NEMO nadwozie pełne (AA)

CITROËN NEMO nadwozie pełne (AA)
Seria produkowana w latach:
2008.02 - obecnie.
Lata produkcji: 2010.10 - obecnieLata produkcji: 2008.02 - obecnie
Lata produkcji: 2008.02 - obecnie

CITROËN NEMO kombi

CITROËN NEMO kombi
Seria produkowana w latach:
2009.04 - obecnie.
Lata produkcji: 2010.10 - obecnieLata produkcji: 2009.04 - obecnie
Lata produkcji: 2009.04 - obecnie

CITROEN NEMO - Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy

Citroen to francuska firma motoryzacyjna samochodów pochodząca od nazwiska jej twórcy – Andre Citroen’a. Powstanie znanego logo samochodów osobowych i dostawczych datuje się na 1978 rok. Główna siedziba przedsiębiorstwa do chwili obecnej znajduje się w Paryżu, zaś sama firma zatrudnia niemal 14 tys. pracowników.

Współcześnie marka Citroen wraz z przedsiębiorstwem Peugeot od 1919 roku jest częścią francuskiego koncernu PSA, jednak sama marka już wcześniej zdobywała prestiżowe nagrody. Pierwszą z nich było zwycięstwo w konkursie Samochód Roku w USA. Tę samą nagrodę auta Citroen niejednokrotnie zdobywały w krajach takich jak Włochy, Hiszpania, Irlandia.

Pasmo sukcesów przerywa kryzys ekonomiczny na rynku w 1974 roku. Powoduje on kłopoty finansowe firmy, aby temu zaradzić następuje połączenie Automobiles Citroen i Automobiles Peugeot i dwa lata później powstaje koncern PSA Peugeot Citroen. Pomimo tego, że połączono obie firmy zachowują one do chwili obecnej dużą niezależność - odrębna sieć handlowa, gama modelowa, wizerunek firmy.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle istotne pozdespoły strefy napędowej samochodów CITROEN NEMO, dlatego dobór odpowiedniego zestawu sprzęgła jest niezwykle ważne i wpływa na dalszą żywotność auta. Sklep Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła zamachowe/dwumasowe do wszystkich firm samochodów w tym również sprzęgła do CITROEN NEMO oraz koła zamachowe/dwumasowe do CITROEN NEMO. W ofercie sklepu znajda Państwo także tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Szeroka oferta w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła CITROEN NEMO nigdy nie nastręcza przeszkód bez względu na model i markę Państwa auta. Nasi eksperci zadbają o Państwa auto, ale również o dobór optymalnego cenowo zestawu, dlatego zawsze oferują klientom najbardziej korzystne oferty zestawów sprzęgieł do samochodów CITROEN NEMO oraz wszystkich innych koncernów. Gwarantujemy Państwu możliwość zakupu w cenach do 50% lepszych od tych jakie znajdą Państwo u konkurencji oraz dostawę gratis w jeden dzień od momentu złożenia zamówienia.

Części można zamawiać poprzez formularz e-mailowy oraz telefonicznie, do czego szczególnie zachęcamy w razie jakichkolwiek wątpliwości w trakcie wyboru właściwego zestawu sprzęgła lub koła zamachowe/dwumasowego do Państwa pojazdu CITROEN NEMO.

Tagi: sprzęgło citroen nemo, sprzęgło do nemo nadwozie pełne (aa_), koło dwumasowe citroen nemo, tarcza sprzęgła citroen nemo, docisk sprzęgła citroen nemo, wysprzęglik citroen nemo, pompa sprzęgła citroen nemo