CITROEN XM - sprzęgła i koła dwumasowe

Model samochodu produkowany w latach: 1994.05 - 2000.10

Wersje nadwoziowe: hatchback

Wersje silnikowe: 2.0 Turbo, 2.0 i 16V, 2.1 TD 12V, 2.5 TD, 3.0 V6

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby
CITROEN XM

Wybierz pojazd modelu CITROEN XM

CITROËN XM (Y4)

CITROËN XM (Y4)
Seria produkowana w latach:
1994.05 - 2000.10
Lata produkcji: 1994.05 - 2000.10Lata produkcji: 1994.05 - 2000.10
Lata produkcji: 1994.05 - 2000.10Lata produkcji: 1994.05 - 2000.10
Lata produkcji: 1997.04 - 2000.10

CITROEN XM - Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy

Citroen to francuska firma motoryzacyjna samochodów pochodząca od nazwiska jej twórcy – Andre Citroen’a. Powstanie słynnego logo samochodów osobowych i dostawczych datuje się na 1978 rok. Główna siedziba przedsiębiorstwa do teraz znajduje się w Paryżu, zaś sama firma zatrudnia niemal 14 tys. pracowników.

Współcześnie firma Citroen wraz z przedsiębiorstwem Peugeot od 1919 roku jest częścią francuskiego koncernu PSA, jednak sama firma już wcześniej zdobywała prestiżowe nagrody. Pierwszą z nich było zwycięstwo w konkursie Samochód Roku w USA. Tę samą nagrodę auta Citroen często zdobywały w krajach takich jak Włochy, Hiszpania, Irlandia.

Pasmo sukcesów przerywa kryzys ekonomiczny na rynku w 1974 roku. Powoduje on kłopoty finansowe firmy, aby temu zaradzić następuje połączenie Automobiles Citroen i Automobiles Peugeot i dwa lata później powstaje koncern PSA Peugeot Citroen. Pomimo tego, że połączono obie firmy zachowują one do teraz dużą niezależność - odrębna sieć handlowa, gama modelowa, wizerunek firmy.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle istotne części zespołu napedowego pojazdów CITROEN XM, dlatego wybór pasującego zestawu sprzęgła jest niezwykle ważne i decyduje o trwałości układu jezdnego. Portal internetowy Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła dwumasowe do wszystkich firm samochodów w tym również sprzęgła do CITROEN XM oraz koła dwumasowe do CITROEN XM. W sprzedaży sklepu znajdują się między innymi tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Bogaty asortyment w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła CITROEN XM nigdy nie nastręcza przeszkód bez względu na model i koncern Państwa pojazdu. Nasi doświadczeni sprzedawcy zatroszczą się o Państwa auto, a także o dobór optymalnego cenowo zestawu, w związku z tym zawsze oferują klientom najlepsze cenowo oferty zestawów sprzęgieł do samochodów CITROEN XM oraz wszystkich innych koncernów. Gwarantujemy Państwu ceny nawet do 60% niższe od tych jakie znajdą Państwo u konkurencji oraz gratisową przesyłkę w jeden dzień od momentu złożenia zamówienia.

Części można zamawiać poprzez formularz e-mailowy oraz telefoniczną konsultację ze specjalistą, do czego szczególnie zachęcamy w sytuacji jakichkolwiek wątpliwości w trakcie wyboru właściwego zestawu sprzęgła lub koła zamachowe/dwumasowego do Państwa auta CITROEN XM.

Tagi: sprzęgło citroen xm, sprzęgło do xm (y4), koło dwumasowe citroen xm, tarcza sprzęgła citroen xm, docisk sprzęgła citroen xm, wysprzęglik citroen xm, pompa sprzęgła citroen xm