DACIA - sprzęgła i koła dwumasowe

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby.

Wybierz model pojazdu marki DACIA
DACIA DOKKER
Lata produkcji: 2012.11 - obecnie.

DACIA DUSTER
Lata produkcji: 2010.04 - obecnie.

DACIA LODGY
Lata produkcji: 2012.03 - obecnie.

DACIA LOGAN
Lata produkcji: 2004.09 - obecnie.

DACIA NOVA
Lata produkcji: 1996.04 - 2003.03

DACIA SANDERO
Lata produkcji: 2008.06 - obecnie.

DACIA SOLENZA
Lata produkcji: 2003.02 - obecnie.

DACIA SUPERNOVA
Lata produkcji: 2000.04 - 2003.03
Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy do Dacia

Dacia to rumuński producent samochodów, który rozpoczął swoją działalność w 1966 i dzisiaj jest częścią francuskiego koncernu Renault. Samochody marki Dacia sprzedawane są w większości krajów europejskich, jak również debiutowały na rynku państw afrykańskich takich jak Algieria, czy Tunezja. Z sukcesem sprzedawane są również na innych kontynentach – między innymi w krajach takich jak Rosja, Indie, czy Brazylia. Jednymi z najbardziej popularnych modeli samochodów Dacia są: Dacia Logan oraz Dacia Sandero.

Sklep internetowy Sprzeglo.com.pl posiada wieloletnie doświadczenie w doborze i sprzedaży sprzęgieł i kół dwumasowych do wszystkich marek samochodów. Wysoka jakość usług, dbałość o klienta to nasz znak rozpoznawczy, dlatego cieszymy się zaufaną bazą klientów, którzy stanowią najlepszą wizytówkę naszej działalności.

Oferta sklepu Sprzeglo.com.pl obejmuje sprzęgła Dacia i koła dwumasowe Dacia zakładane na pierwszy montaż oraz tańsze zamienniki Dacia charakteryzujące się niższą ceną i niejednokrotnie równie wysoką jakością. Bez względu na to, jakiego wyboru Państwo dokonacie gwarantujemy zawsze najbardziej atrakcyjne ceny części.

Kupując kompletny zestaw sprzęgła Dacia lub koło dwumasowe Dacia w sklepie Sprzeglo.com.pl otrzymujecie Państwo fabrycznie nowe części objęte gwarancją producenta. Zgodnie z prawem konsumenta otrzymujecie Państwo prawo do zwrotu towaru w ciągu 14 dni od zakupu, dlatego pomimo, że Sprzeglo.com.pl to sklep internetowy możecie być państwo pewni, że zakupy u nas są w pełni bezpieczne.

Dodatkowo, wszystkie zamówienia przesyłamy sprawdzonym i cieszącym się wysoką popularnością w Polsce i za granicą kurierem UPS, dlatego decydując się na zakup sprzęgła Dacia właśnie u nas oszczędzacie Państwo nie tylko swoje pieniądze, ale również czas. Dowodem naszej dbałości o klienta są pozytywne opinie wystawione na portalach Ceneo.pl oraz Okazje.info.pl przez naszych dotychczasowych klientów. 

VW   <<     DACIA    >>    CHRYSLER