FIAT ALBEA - sprzęgła i koła dwumasowe

Model samochodu produkowany w latach: 1996.04 - obecnie.

Wersje nadwoziowe: sedan

Wersje silnikowe: 1.0, 1.2, 1.4, 1.4 CAT, 1.6, 1.6 16V

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby
FIAT ALBEA

Wybierz pojazd modelu FIAT ALBEA

FIAT ALBEA (178)

FIAT ALBEA (178)
Seria produkowana w latach:
1996.04 - obecnie.
Lata produkcji: 1998.09 - obecnieLata produkcji: 2001.09 - obecnie
Lata produkcji: 1998.09 - obecnieLata produkcji: 2001.09 - obecnie
Lata produkcji: 1996.04 - obecnieLata produkcji: 1996.04 - obecnie
Lata produkcji: 1998.09 - obecnieLata produkcji: 2000.11 - obecnie

FIAT ALBEA - Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy

FIAT to włoska spółka akcyjna z siedzibą w Turynie, powstała w 1899 roku. Koncern zajmuje się produkcją samochodów osobowych i dostawczych i zatrudnia ponad 200 tys. pracowników. Ciekawostką jest, po trwającym 5 lat procesie fuzji koncern FIAT otworzył nową spółkę akcyjną w Holandii przejmując pod swoje skrzydła markę Chrysler.

Obok firmy Chrysler, w skład koncernu FIAT wchodzi wiele prestiżowych i popularnych na całym świecie firm samochodów, takich jak sportowe Ferrari i Maserati, Alfa Romeo, Jeep, Dodge, czy Lancia. Ciekawostką jest, firma posiada również swoją fabrykę w Polsce.

Co więcej wraz z francuskim koncernem PSA Peugeot i Citroen grupa FIAT prowadzi produkcję samochodów dostawczych i osobowych, w wyniku których powstały marki hybrydy takie jak Fiat Ducato, Citroen Jumper, Peugeot Boxer. Koncern FIAT zajmuje się również produkcją silników dla aut branży aut samochodowych.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle ważne części zespołu napedowego samochodów FIAT ALBEA, dlatego więc dobór pasującego zestawu sprzęgła jest kluczowe i wpływa na dalszą żywotność samochodu. Platforma internetowa Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła sztywne i dwumasy do wszystkich firm samochodów w tym również sprzęgła do FIAT ALBEA oraz koła sztywne i dwumasy do FIAT ALBEA. W asortymencie sklepu mogą znaleźć Państwo zarówno tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Szeroki asortyment w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła FIAT ALBEA nigdy nie stanowi problemu bez względu na model i koncern Państwa pojazdu. Nasi doświadczeni sprzedawcy zadbają o Państwa pojazd, ale również o wybór najlepszego cenowo i jakościowo zestawu, dlatego zawsze oferują klientom najlepsze cenowo oferty kompletów sprzęgieł i dwumas do samochodów FIAT ALBEA oraz wszystkich innych koncernów. Gwarantujemy Państwu możliwość zakupu w cenach do 50% lepszych od tych jakie znajdą Państwo u konkurencji oraz darmową wysyłkę w jeden dzień od momentu złożenia zamówienia.

Zamówić towar można poprzez formularz internetowy oraz kontakt z infolinią, do czego szczególnie zachęcamy w przypadku jakichkolwiek wątpliwości w trakcie wyboru pasującego zestawu sprzęgła lub koła zamachowe/dwumasowego do Państwa auta FIAT ALBEA.

Tagi: sprzęgło fiat albea, sprzęgło do albea (178_), koło dwumasowe fiat albea, tarcza sprzęgła fiat albea, docisk sprzęgła fiat albea, wysprzęglik fiat albea, pompa sprzęgła fiat albea

FIAT SEICENTO   <<     FIAT ALBEA    >>    FIAT STILO