FIAT BARCHETTA - sprzęgła i koła dwumasowe

Model samochodu produkowany w latach: 1995.03 - 2005.05

Wersje nadwoziowe: kabriolet

Wersje silnikowe: 1.8 16V

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby
FIAT BARCHETTA

Wybierz pojazd modelu FIAT BARCHETTA

FIAT BARCHETTA (183)

FIAT BARCHETTA (183)
Seria produkowana w latach:
1995.03 - 2005.05
Lata produkcji: 1995.04 - 2005.05

FIAT BARCHETTA - Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy

FIAT to włoska spółka akcyjna z siedzibą w Turynie, utworzona w 1899 roku. Koncern zajmuje się produkcją samochodów osobowych i dostawczych i zatrudnia ponad 200 tys. pracowników. Ciekawostką jest, po trwającym 5 lat procesie fuzji koncern FIAT otworzył nową spółkę akcyjną w Holandii przejmując pod swoje skrzydła firmę Chrysler.

Obok firmy Chrysler, w skład koncernu FIAT wchodzi wiele prestiżowych i popularnych na całym świecie koncernów samochodów, takich jak sportowe Ferrari i Maserati, Alfa Romeo, Jeep, Dodge, czy Lancia. Co ciekawe, firma posiada również swoją fabrykę w Polsce.

Co więcej wraz z francuskim koncernem PSA Peugeot i Citroen grupa FIAT prowadzi produkcję samochodów dostawczych i osobowych, na skutek których powstały marki hybrydy takie jak Fiat Ducato, Citroen Jumper, Peugeot Boxer. Koncern FIAT zajmuje się również produkcją silników dla samochodów branży motoryzacyjnej.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle ważne pozdespoły układu napędowego samochodów FIAT BARCHETTA, w związku z tym dobór właściwego zestawu sprzęgła jest bardzo istotny i decyduje o trwałości układu jezdnego. Sklep Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła zamachowe/dwumasowe do wszystkich koncernów samochodów w tym również sprzęgła do FIAT BARCHETTA oraz koła zamachowe/dwumasowe do FIAT BARCHETTA. W sprzedaży sklepu mogą znaleźć Państwo zarówno tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Szeroki asortyment w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła FIAT BARCHETTA nigdy nie stanowi problemu bez względu na model i koncern Państwa pojazdu. Nasi doświadczeni sprzedawcy dbają o Państwa auto, a także o dobór optymalnego cenowo zestawu, dlatego więc zawsze oferują klientom najlepsze cenowo oferty zestawów sprzęgieł do samochodów FIAT BARCHETTA oraz wszystkich innych koncernów. Gwarantujemy Państwu możliwość zakupu w cenach do 50% lepszych od tych oferowanych przez konkurencję oraz gratisową przesyłkę w ciągu doby od zamówienia.

Zamówienia możecie Państwo składać poprzez formularz e-mailowy oraz telefoniczną konsultację ze specjalistą, do czego szczególnie zachęcamy w razie jakichkolwiek wątpliwości podczas doboru pasującego zestawu sprzęgła lub koła sztywne i dwumasygo do Państwa auta FIAT BARCHETTA.

Tagi: sprzęgło fiat barchetta, sprzęgło do barchetta (183), koło dwumasowe fiat barchetta, tarcza sprzęgła fiat barchetta, docisk sprzęgła fiat barchetta, wysprzęglik fiat barchetta, pompa sprzęgła fiat barchetta

FIAT 500   <<     FIAT BARCHETTA    >>    FIAT BRAVA