FIAT CINQUECENTO - sprzęgła i koła dwumasowe

Model samochodu produkowany w latach: 1991.07 - 1999.07

Wersje nadwoziowe: hatchback

Wersje silnikowe: 0.7, 0.7 i, 0.9, 0.9 i.e., 0.9 i.e. S, 1.1 Sporting

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby
FIAT CINQUECENTO

Wybierz pojazd modelu FIAT CINQUECENTO

FIAT CINQUECENTO (170)

FIAT CINQUECENTO (170)
Seria produkowana w latach:
1991.07 - 1999.07
Lata produkcji: 1994.07 - 1998.01Lata produkcji: 1991.12 - 1996.01
Lata produkcji: 1991.07 - 1999.07Lata produkcji: 1991.07 - 1993.12
Lata produkcji: 1991.07 - 1993.12Lata produkcji: 1994.10 - 1998.01

FIAT CINQUECENTO - Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy

FIAT to włoska spółka akcyjna z siedzibą w Turynie, założona w 1899 roku. Koncern zajmuje się produkcją samochodów osobowych i dostawczych i zatrudnia ponad 200 tys. pracowników. Co ciekawe, po trwającym 5 lat procesie fuzji koncern FIAT otworzył nową spółkę akcyjną w Holandii przejmując pod swoje skrzydła markę Chrysler.

Obok marki Chrysler, w skład koncernu FIAT wchodzi wiele prestiżowych i popularnych na całym świecie marek samochodów, takich jak sportowe Ferrari i Maserati, Alfa Romeo, Jeep, Dodge, czy Lancia. Co ciekawe, koncern posiada również swoją fabrykę w Polsce.

Co więcej wraz z francuskim koncernem PSA Peugeot i Citroen grupa FIAT prowadzi produkcję samochodów dostawczych i osobowych, na skutek których powstały firmy hybrydy takie jak Fiat Ducato, Citroen Jumper, Peugeot Boxer. Koncern FIAT zajmuje się również produkcją silników dla aut branży motoryzacyjnej.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle istotne pozdespoły zespołu napedowego pojazdów FIAT CINQUECENTO, w związku z tym dobranie właściwego zestawu sprzęgła jest niezwykle ważne i wpływa na dalszą żywotność samochodu. Platforma internetowa Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła zamachowe/dwumasowe do wszystkich marek samochodów w tym również sprzęgła do FIAT CINQUECENTO oraz koła zamachowe/dwumasowe do FIAT CINQUECENTO. W asortymencie sklepu znajdują się także tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Szeroki asortyment w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła FIAT CINQUECENTO nigdy nie jest trudnością bez względu na model i firmę Państwa auta. Nasi wykwalifikowani specjaliści zatroszczą się o Państwa pojazd, ale również o wybór najlepszego cenowo i jakościowo zestawu, w związku z tym zawsze oferują klientom najwłaściwsze cenowo oferty kompletów sprzęgieł i dwumas do samochodów FIAT CINQUECENTO oraz wszystkich innych firm. Gwarantujemy Państwu możliwość zakupu w cenach do 50% lepszych od tych oferowanych przez konkurencję oraz dostawę gratis w ciągu doby od momentu zamówienia.

Części można zamawiać poprzez formularz sklepu oraz kontakt z infolinią, do czego szczególnie zachęcamy w sytuacji jakichkolwiek wątpliwości w trakcie wyboru właściwego zestawu sprzęgła lub koła zamachowe/dwumasowego do Państwa auta FIAT CINQUECENTO.

Tagi: sprzęgło fiat cinquecento, sprzęgło do cinquecento (170), koło dwumasowe fiat cinquecento, tarcza sprzęgła fiat cinquecento, docisk sprzęgła fiat cinquecento, wysprzęglik fiat cinquecento, pompa sprzęgła fiat cinquecento

FIAT BRAVO   <<     FIAT CINQUECENTO    >>    FIAT COUPE