FIAT FREEMONT - sprzęgła i koła dwumasowe

Model samochodu produkowany w latach: 2011.08 - obecnie.

Wersje nadwoziowe: kombi

Wersje silnikowe: 2.0 JTD, 2.0 JTD 4x4

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby
FIAT FREEMONT

Wybierz pojazd modelu FIAT FREEMONT

FIAT FREEMONT (JC)

FIAT FREEMONT (JC)
Seria produkowana w latach:
2011.08 - obecnie.
Lata produkcji: 2011.08 - obecnieLata produkcji: 2011.08 - obecnie
Lata produkcji: 2011.08 - obecnieLata produkcji: 2011.08 - obecnie
Lata produkcji: 2011.08 - obecnieLata produkcji: 2011.08 - obecnie

FIAT FREEMONT - Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy

FIAT to włoska spółka akcyjna z siedzibą w Turynie, utworzona w 1899 roku. Koncern zajmuje się produkcją samochodów osobowych i dostawczych i zatrudnia ponad 200 tys. pracowników. Ciekawostką jest, po trwającym 5 lat procesie fuzji koncern FIAT otworzył nową spółkę akcyjną w Holandii przejmując pod swoje skrzydła koncern Chrysler.

Obok marki Chrysler, w skład koncernu FIAT wchodzi sporo prestiżowych i słynnych na całym świecie koncernów samochodów, takich jak sportowe Ferrari i Maserati, Alfa Romeo, Jeep, Dodge, czy Lancia. Ciekawostką jest, koncern posiada również swoją fabrykę w Polsce.

Co więcej wraz z francuskim koncernem PSA Peugeot i Citroen grupa FIAT prowadzi produkcję samochodów dostawczych i osobowych, na skutek których powstały marki hybrydy takie jak Fiat Ducato, Citroen Jumper, Peugeot Boxer. Koncern FIAT zajmuje się również produkcją silników dla pojazdów branży samochodowej.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle ważne części zespołu napedowego samochodów FIAT FREEMONT, dlatego więc dobór odpowiedniego zestawu sprzęgła jest kluczowe i decyduje o trwałości układu jezdnego. Sklep Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła zamachowe/dwumasowe do wszystkich firm samochodów w tym również sprzęgła do FIAT FREEMONT oraz koła zamachowe/dwumasowe do FIAT FREEMONT. W asortymencie sklepu znajda Państwo między innymi tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Szeroki asortyment w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła FIAT FREEMONT nigdy nie nastręcza przeszkód bez względu na model i koncern Państwa auta. Nasi doświadczeni sprzedawcy zadbają o Państwa auto, a także o wybór najlepszego cenowo i jakościowo zestawu, dlatego więc zawsze oferują klientom najlepsze cenowo oferty zestawów sprzęgieł do samochodów FIAT FREEMONT oraz wszystkich innych marek. Gwarantujemy Państwu oferty cenowe do 50% lepsze niż oferowane przez sklepy stacjonarne oraz gratisową przesyłkę w ciągu doby od zamówienia.

Zamówić towar można poprzez formularz sklepu oraz kontakt z infolinią, do czego szczególnie zachęcamy w sytuacji jakichkolwiek wątpliwości podczas doboru pasującego zestawu sprzęgła lub koła sztywne i dwumasygo do Państwa pojazdu FIAT FREEMONT.

Tagi: sprzęgło fiat freemont, sprzęgło do freemont (jc), koło dwumasowe fiat freemont, tarcza sprzęgła fiat freemont, docisk sprzęgła fiat freemont, wysprzęglik fiat freemont, pompa sprzęgła fiat freemont

FIAT FIORINO   <<     FIAT FREEMONT    >>    FIAT PUNTO