FIAT IDEA - sprzęgła i koła dwumasowe

Model samochodu produkowany w latach: 2003.12 - obecnie.

Wersje nadwoziowe: nadwozie wielkopojemne (MPV)

Wersje silnikowe: 1.2 16V, 1.3 D Multijet, 1.3 JTD, 1.4, 1.4 16V, 1.4 LPG, 1.6 D Multijet, 1.9 JTD

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby
FIAT IDEA

Wybierz pojazd modelu FIAT IDEA

FIAT IDEA

FIAT IDEA
Seria produkowana w latach:
2003.12 - obecnie.
Lata produkcji: 2004.01 - obecnieLata produkcji: 2004.01 - obecnie
Lata produkcji: 2005.10 - obecnieLata produkcji: 2008.05 - obecnie
Lata produkcji: 2009.03 - obecnieLata produkcji: 2005.10 - obecnie
Lata produkcji: 2004.01 - obecnieLata produkcji: 2008.05 - obecnie
Lata produkcji: 2004.01 - obecnie

FIAT IDEA - Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy

FIAT to włoska spółka akcyjna z siedzibą w Turynie, utworzona w 1899 roku. Koncern zajmuje się produkcją samochodów osobowych i dostawczych i zatrudnia ponad 200 tys. pracowników. Ciekawostką jest, po trwającym 5 lat procesie fuzji koncern FIAT otworzył nową spółkę akcyjną w Holandii przejmując pod swoje skrzydła markę Chrysler.

Obok firmy Chrysler, w skład koncernu FIAT wchodzi sporo prestiżowych i znanych na całym świecie marek samochodów, takich jak sportowe Ferrari i Maserati, Alfa Romeo, Jeep, Dodge, czy Lancia. Co ciekawe, firma posiada również swoją fabrykę w Polsce.

Co więcej wraz z francuskim koncernem PSA Peugeot i Citroen grupa FIAT prowadzi produkcję samochodów dostawczych i osobowych, w wyniku których powstały marki hybrydy takie jak Fiat Ducato, Citroen Jumper, Peugeot Boxer. Koncern FIAT zajmuje się również produkcją silników dla samochodów branży aut samochodowych.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle istotne części układu napędowego pojazdów FIAT IDEA, dlatego dobranie właściwego zestawu sprzęgła jest bardzo istotny i wpływa na dalszą żywotność auta. Portal internetowy Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła dwumasowe do wszystkich firm samochodów w tym również sprzęgła do FIAT IDEA oraz koła dwumasowe do FIAT IDEA. W sprzedaży sklepu mogą znaleźć Państwo między innymi tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Szeroka oferta w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła FIAT IDEA nigdy nie nastręcza przeszkód bez względu na model i koncern Państwa pojazdu. Nasi wykwalifikowani specjaliści zatroszczą się o Państwa pojazd, ale również o wybór najlepszego cenowo i jakościowo zestawu, dlatego zawsze oferują klientom najbardziej korzystne oferty sprzęgieł i kół dwumasowych do samochodów FIAT IDEA oraz wszystkich innych firm. Gwarantujemy Państwu oferty cenowe do 50% lepsze od tych jakie znajdą Państwo u konkurencji oraz darmową wysyłkę w jeden dzień od momentu złożenia zamówienia.

Zamówić towar można poprzez formularz sklepu oraz kontakt z infolinią, do czego szczególnie zachęcamy w sytuacji jakichkolwiek wątpliwości w trakcie wyboru właściwego zestawu sprzęgła lub koła zamachowe/dwumasowego do Państwa samochodu FIAT IDEA.

Tagi: sprzęgło fiat idea, sprzęgło do idea, koło dwumasowe fiat idea, tarcza sprzęgła fiat idea, docisk sprzęgła fiat idea, wysprzęglik fiat idea, pompa sprzęgła fiat idea

FIAT PUNTO   <<     FIAT IDEA    >>    FIAT LINEA