FIAT PALIO WEEKEND - sprzęgła i koła dwumasowe

Model samochodu produkowany w latach: 1996.04 - obecnie.

Wersje nadwoziowe: kombi

Wersje silnikowe: 1.2, 1.6 16V, 1.7 TD, 1.9 D

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby
FIAT PALIO WEEKEND

Wybierz pojazd modelu FIAT PALIO WEEKEND

FIAT PALIO Weekend (178DX)

FIAT PALIO Weekend (178DX)
Seria produkowana w latach:
1996.04 - obecnie.
Lata produkcji: 2001.02 - obecnieLata produkcji: 1996.04 - 2001.02
Lata produkcji: 1996.04 - 2001.02Lata produkcji: 2001.02 - obecnie
Lata produkcji: 1996.04 - 2001.03Lata produkcji: 2001.03 - obecnie

FIAT PALIO WEEKEND - Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy

FIAT to włoska spółka akcyjna z siedzibą w Turynie, utworzona w 1899 roku. Koncern zajmuje się produkcją samochodów osobowych i dostawczych i zatrudnia ponad 200 tys. pracowników. Co ciekawe, po trwającym 5 lat procesie fuzji koncern FIAT otworzył nową spółkę akcyjną w Holandii przejmując pod swoje skrzydła firmę Chrysler.

Obok firmy Chrysler, w skład koncernu FIAT wchodzi sporo prestiżowych i znanych na całym świecie firm samochodów, takich jak sportowe Ferrari i Maserati, Alfa Romeo, Jeep, Dodge, czy Lancia. Co ciekawe, firma posiada również swoją fabrykę w Polsce.

Co więcej wraz z francuskim koncernem PSA Peugeot i Citroen grupa FIAT prowadzi produkcję samochodów dostawczych i osobowych, na skutek których powstały firmy hybrydy takie jak Fiat Ducato, Citroen Jumper, Peugeot Boxer. Koncern FIAT zajmuje się również produkcją silników dla samochodów branży samochodowej.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle istotne części układu napędowego samochodów FIAT PALIO WEEKEND, dlatego więc dobór pasującego zestawu sprzęgła jest bardzo istotny i wpływa na dalszą żywotność pojazdu. Portal internetowy Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła dwumasowe do wszystkich firm samochodów w tym również sprzęgła do FIAT PALIO WEEKEND oraz koła dwumasowe do FIAT PALIO WEEKEND. W ofercie sklepu znajdują się także tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Szeroki asortyment w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła FIAT PALIO WEEKEND nigdy nie stanowi problemu bez względu na model i markę Państwa auta. Nasi wykwalifikowani specjaliści zatroszczą się o Państwa auto, ale również o wybór najlepszego cenowo i jakościowo zestawu, dlatego więc zawsze oferują klientom najwłaściwsze cenowo oferty sprzęgieł i kół dwumasowych do samochodów FIAT PALIO WEEKEND oraz wszystkich innych firm. Gwarantujemy Państwu oferty cenowe do 50% lepsze niż oferowane przez sklepy stacjonarne oraz dostawę gratis w ciągu 24h od momentu złożenia zamówienia.

Zamówienia mogą Państwo składać poprzez formularz sklepu oraz telefoniczną konsultację ze specjalistą, do czego szczególnie zachęcamy w sytuacji jakichkolwiek wątpliwości w trakcie wyboru pasującego zestawu sprzęgła lub koła sztywne i dwumasygo do Państwa samochodu FIAT PALIO WEEKEND.

Tagi: sprzęgło fiat palio weekend, sprzęgło do palio weekend (178dx), koło dwumasowe fiat palio weekend, tarcza sprzęgła fiat palio weekend, docisk sprzęgła fiat palio weekend, wysprzęglik fiat palio weekend, pompa sprzęgła fiat palio weekend