FIAT QUBO - sprzęgła i koła dwumasowe

Model samochodu produkowany w latach: 2008.09 - obecnie.

Wersje nadwoziowe: nadwozie wielkopojemne (MPV)

Wersje silnikowe: 1.3 D Multijet, 1.4, 1.4 Natural Power

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby
FIAT QUBO

Wybierz pojazd modelu FIAT QUBO

FIAT QUBO (225)

FIAT QUBO (225)
Seria produkowana w latach:
2008.09 - obecnie.
Lata produkcji: 2008.02 - obecnieLata produkcji: 2010.07 - obecnie
Lata produkcji: 2008.02 - obecnieLata produkcji: 2009.10 - obecnie

FIAT QUBO - Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy

FIAT to włoska spółka akcyjna z siedzibą w Turynie, utworzona w 1899 roku. Koncern zajmuje się produkcją samochodów osobowych i dostawczych i zatrudnia ponad 200 tys. pracowników. Ciekawostką jest, po trwającym 5 lat procesie fuzji koncern FIAT otworzył nową spółkę akcyjną w Holandii przejmując pod swoje skrzydła firmę Chrysler.

Obok firmy Chrysler, w skład koncernu FIAT wchodzi dużo prestiżowych i popularnych na całym świecie marek samochodów, takich jak sportowe Ferrari i Maserati, Alfa Romeo, Jeep, Dodge, czy Lancia. Co ciekawe, przedsiębiorstwo posiada również swoją fabrykę w Polsce.

Co więcej wraz z francuskim koncernem PSA Peugeot i Citroen grupa FIAT prowadzi produkcję samochodów dostawczych i osobowych, na skutek których powstały firmy hybrydy takie jak Fiat Ducato, Citroen Jumper, Peugeot Boxer. Koncern FIAT zajmuje się również produkcją silników dla aut branży samochodowej.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle ważne części strefy napędowej pojazdów FIAT QUBO, w związku z tym dobór pasującego zestawu sprzęgła jest kluczowe i wpływa na dalszą żywotność pojazdu. Sklep Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła zamachowe/dwumasowe do wszystkich firm samochodów w tym również sprzęgła do FIAT QUBO oraz koła zamachowe/dwumasowe do FIAT QUBO. W sprzedaży sklepu znajdują się między innymi tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Szeroka oferta w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła FIAT QUBO nigdy nie nastręcza przeszkód bez względu na model i koncern Państwa samochodu. Nasi eksperci dbają o Państwa samochód, a także o dobór optymalnego cenowo zestawu, w związku z tym zawsze oferują klientom najlepsze cenowo oferty kompletów sprzęgieł i dwumas do samochodów FIAT QUBO oraz wszystkich innych koncernów. Gwarantujemy Państwu oferty cenowe do 50% lepsze niż oferowane przez sklepy stacjonarne oraz gratisową przesyłkę w jeden dzień od momentu zamówienia.

Części można zamawiać poprzez formularz e-mailowy oraz telefoniczną konsultację ze specjalistą, do czego szczególnie zachęcamy w sytuacji jakichkolwiek wątpliwości w trakcie wyboru właściwego zestawu sprzęgła lub koła sztywne i dwumasygo do Państwa auta FIAT QUBO.

Tagi: sprzęgło fiat qubo, sprzęgło do qubo (225), koło dwumasowe fiat qubo, tarcza sprzęgła fiat qubo, docisk sprzęgła fiat qubo, wysprzęglik fiat qubo, pompa sprzęgła fiat qubo

FIAT PANDA   <<     FIAT QUBO    >>    FIAT SCUDO