FIAT STRADA - sprzęgła i koła dwumasowe

Model samochodu produkowany w latach: 1998.09 - obecnie.

Wersje nadwoziowe: pick-up

Wersje silnikowe: 1.2, 1.3 D Multijet, 1.7 TD, 1.9 D, 1.9 JTD

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby
FIAT STRADA

Wybierz pojazd modelu FIAT STRADA

FIAT STRADA (178E)

FIAT STRADA (178E)
Seria produkowana w latach:
1998.09 - obecnie.
Lata produkcji: 2003.04 - obecnieLata produkcji: 1999.06 - obecnie
Lata produkcji: 2006.05 - obecnieLata produkcji: 2010.10 - obecnie
Lata produkcji: 1999.06 - obecnieLata produkcji: 2000.12 - obecnie
Lata produkcji: 2003.04 - obecnie

FIAT STRADA - Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy

FIAT to włoska spółka akcyjna z siedzibą w Turynie, utworzona w 1899 roku. Koncern zajmuje się produkcją samochodów osobowych i dostawczych i zatrudnia ponad 200 tys. pracowników. Co ciekawe, po trwającym 5 lat procesie fuzji koncern FIAT otworzył nową spółkę akcyjną w Holandii przejmując pod swoje skrzydła markę Chrysler.

Obok firmy Chrysler, w skład koncernu FIAT wchodzi wiele prestiżowych i słynnych na całym świecie firm samochodów, takich jak sportowe Ferrari i Maserati, Alfa Romeo, Jeep, Dodge, czy Lancia. Co ciekawe, firma posiada również swoją fabrykę w Polsce.

Co więcej wraz z francuskim koncernem PSA Peugeot i Citroen grupa FIAT prowadzi produkcję samochodów dostawczych i osobowych, na skutek których powstały marki hybrydy takie jak Fiat Ducato, Citroen Jumper, Peugeot Boxer. Koncern FIAT zajmuje się również produkcją silników dla samochodów branży samochodowej.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to bardzo ważne elementy strefy napędowej samochodów FIAT STRADA, dlatego dobór pasującego zestawu sprzęgła jest niezwykle ważne i decyduje o trwałości układu jezdnego. Platforma internetowa Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła zamachowe/dwumasowe do wszystkich koncernów samochodów w tym również sprzęgła do FIAT STRADA oraz koła zamachowe/dwumasowe do FIAT STRADA. W sprzedaży sklepu znajda Państwo między innymi tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Szeroki asortyment w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła FIAT STRADA nigdy nie stanowi problemu bez względu na model i koncern Państwa pojazdu. Nasi doświadczeni sprzedawcy dbają o Państwa auto, a także o dobór optymalnego cenowo zestawu, dlatego zawsze oferują klientom najlepsze cenowo oferty sprzęgieł i kół dwumasowych do samochodów FIAT STRADA oraz wszystkich innych firm. Gwarantujemy Państwu ceny nawet do 60% niższe od tych jakie znajdą Państwo u konkurencji oraz dostawę gratis w jeden dzień od momentu złożenia zamówienia.

Zamówić towar można poprzez formularz sklepu oraz kontakt z infolinią, do czego szczególnie zachęcamy w sytuacji jakichkolwiek wątpliwości w trakcie wyboru pasującego zestawu sprzęgła lub koła sztywne i dwumasygo do Państwa samochodu FIAT STRADA.

Tagi: sprzęgło fiat strada, sprzęgło do strada (178e), koło dwumasowe fiat strada, tarcza sprzęgła fiat strada, docisk sprzęgła fiat strada, wysprzęglik fiat strada, pompa sprzęgła fiat strada

FIAT STILO   <<     FIAT STRADA    >>    FIAT TEMPRA