FORD B-MAX - sprzęgła i koła dwumasowe

Model samochodu produkowany w latach: 2012.10 - obecnie.

Wersje nadwoziowe: nadwozie wielkopojemne (MPV)

Wersje silnikowe: 1.0 EcoBoost, 1.4, 1.5 TDCi, 1.6 TDCi

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby
FORD B-MAX

Wybierz pojazd modelu FORD B-MAX

FORD B-MAX

FORD B-MAX
Seria produkowana w latach:
2012.10 - obecnie.
Lata produkcji: 2012.10 - obecnieLata produkcji: 2012.10 - obecnie
Lata produkcji: 2012.10 - obecnieLata produkcji: 2012.10 - obecnie
Lata produkcji: 2012.10 - obecnie

FORD B-MAX - Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy

Ford to amerykańska marka wchodząca w skład koncernu o tej samej nazwie, założona w 1903 roku w Detroit. Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów, a nawet maszyn rolniczych.

Koncern znany jest między innymi z produkcji luksusowych limuzyn o nazwie Lincoln, do 2008 roku był również właścicielem koncernów takich jak Jaguar oraz Land Rovera.

Posiada też nieduże udziały firm Mazda i Aston Martin. Co ciekawe, przedsiębiorstwo Ford w latach 1999-2010 było również właścicielem firmy Volvo.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to bardzo ważne elementy układu napędowego pojazdów FORD B-MAX, dlatego wybór właściwego zestawu sprzęgła jest kluczowe i decyduje o trwałości układu jezdnego. Portal internetowy Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła dwumasowe do wszystkich marek samochodów w tym również sprzęgła do FORD B-MAX oraz koła dwumasowe do FORD B-MAX. W sprzedaży sklepu mogą znaleźć Państwo także tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Szeroka oferta w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła FORD B-MAX nigdy nie jest trudnością bez względu na model i markę Państwa auta. Nasi wykwalifikowani specjaliści zadbają o Państwa samochód, a także o dobór optymalnego cenowo zestawu, w związku z tym zawsze oferują klientom najbardziej korzystne oferty zestawów sprzęgieł do samochodów FORD B-MAX oraz wszystkich innych marek. Gwarantujemy Państwu ceny nawet do 60% niższe od tych jakie znajdą Państwo u konkurencji oraz dostawę gratis w jeden dzień od momentu złożenia zamówienia.

Zamówić towar można poprzez formularz e-mailowy oraz telefoniczną konsultację ze specjalistą, do czego szczególnie zachęcamy w sytuacji jakichkolwiek wątpliwości w trakcie wyboru pasującego zestawu sprzęgła lub koła zamachowe/dwumasowego do Państwa pojazdu FORD B-MAX.

Tagi: sprzęgło ford b-max, sprzęgło do b-max, koło dwumasowe ford b-max, tarcza sprzęgła ford b-max, docisk sprzęgła ford b-max, wysprzęglik ford b-max, pompa sprzęgła ford b-max

FIAT UNO   <<     FORD B-MAX    >>    FORD C-MAX