FORD COUGAR - sprzęgła i koła dwumasowe

Model samochodu produkowany w latach: 1998.08 - 2001.12

Wersje nadwoziowe: coupe

Wersje silnikowe: 2.0 16V, 2.5 ST 200, 2.5 V6 24V

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby
FORD COUGAR

Wybierz pojazd modelu FORD COUGAR

FORD COUGAR (EC)

FORD COUGAR (EC)
Seria produkowana w latach:
1998.08 - 2001.12
Lata produkcji: 1998.08 - 2001.12Lata produkcji: 2000.06 - 2001.12
Lata produkcji: 2000.01 - 2001.12Lata produkcji: 1998.08 - 2001.12

FORD COUGAR - Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy

Ford to amerykańska marka wchodząca w skład koncernu o tej samej nazwie, założona w 1903 roku w Detroit. Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów, a nawet maszyn rolniczych.

Koncern słynie między innymi z produkcji luksusowych limuzyn o nazwie Lincoln, do 2008 roku był również właścicielem marek takich jak Jaguar oraz Land Rovera.

Posiada też nieduże udziały marek Mazda i Aston Martin. Co ciekawe, koncern Ford w latach 1999-2010 było również właścicielem firmy Volvo.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to bardzo ważne elementy układu napędowego pojazdów FORD COUGAR, w związku z tym dobranie pasującego zestawu sprzęgła jest niezwykle ważne i stanowi o przyszłym komforcie jazdy. Sklep Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła dwumasowe do wszystkich marek samochodów w tym również sprzęgła do FORD COUGAR oraz koła dwumasowe do FORD COUGAR. W ofercie sklepu znajda Państwo między innymi tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Bogaty asortyment w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła FORD COUGAR nigdy nie stanowi problemu bez względu na model i markę Państwa pojazdu. Nasi eksperci zadbają o Państwa samochód, ale również o wybór najlepszego cenowo i jakościowo zestawu, dlatego zawsze oferują klientom najwłaściwsze cenowo oferty kompletów sprzęgieł i dwumas do samochodów FORD COUGAR oraz wszystkich innych firm. Gwarantujemy Państwu możliwość zakupu w cenach do 50% lepszych niż oferowane przez sklepy stacjonarne oraz gratisową przesyłkę w jeden dzień od momentu zamówienia.

Zamówić towar można poprzez formularz sklepu oraz telefonicznie, do czego szczególnie zachęcamy w przypadku jakichkolwiek wątpliwości w trakcie wyboru pasującego zestawu sprzęgła lub koła dwumasowego do Państwa pojazdu FORD COUGAR.

Tagi: sprzęgło ford cougar, sprzęgło do cougar (ec_), koło dwumasowe ford cougar, tarcza sprzęgła ford cougar, docisk sprzęgła ford cougar, wysprzęglik ford cougar, pompa sprzęgła ford cougar

FORD C-MAX   <<     FORD COUGAR    >>    FORD ESCORT