FORD GRAND-MAX - sprzęgła i koła dwumasowe

Model samochodu produkowany w latach: 2010.12 - obecnie.

Wersje nadwoziowe: nadwozie wielkopojemne (MPV)

Wersje silnikowe: 1.6 EcoBoost, 1.6 TDCi, 1.6 Ti, 2.0 TDCi

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby
FORD GRAND-MAX

Wybierz pojazd modelu FORD GRAND-MAX

FORD GRAND C-MAX

FORD GRAND C-MAX
Seria produkowana w latach:
2010.12 - obecnie.
Lata produkcji: 2010.12 - obecnieLata produkcji: 2010.12 - obecnie
Lata produkcji: 2010.12 - obecnieLata produkcji: 2010.12 - obecnie
Lata produkcji: 2010.12 - obecnieLata produkcji: 2010.12 - obecnie
Lata produkcji: 2011.02 - obecnieLata produkcji: 2011.02 - obecnie
Lata produkcji: 2011.02 - obecnieLata produkcji: 2010.12 - obecnie

FORD GRAND-MAX - Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy

Ford to amerykańska firma motoryzacyjna wchodząca w skład koncernu o tej samej nazwie, powstała w 1903 roku w Detroit. Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów, a nawet maszyn rolniczych.

Koncern znany jest między innymi z produkcji luksusowych limuzyn o nazwie Lincoln, do 2008 roku był również właścicielem koncernów takich jak Jaguar oraz Land Rovera.

Posiada też nieduże udziały koncernów Mazda i Aston Martin. Ciekawostką jest, koncern Ford w latach 1999-2010 było również właścicielem firmy Volvo.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to bardzo ważne pozdespoły układu napędowego aut FORD GRAND-MAX, dlatego wybór właściwego zestawu sprzęgła jest kluczowe i decyduje o trwałości układu jezdnego. Portal internetowy Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła dwumasowe do wszystkich marek samochodów w tym również sprzęgła do FORD GRAND-MAX oraz koła dwumasowe do FORD GRAND-MAX. W ofercie sklepu znajdują się między innymi tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Bogaty asortyment w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła FORD GRAND-MAX nigdy nie jest trudnością bez względu na model i markę Państwa samochodu. Nasi eksperci dbają o Państwa auto, a także o dobór optymalnego cenowo zestawu, dlatego więc zawsze oferują klientom najbardziej korzystne oferty zestawów sprzęgieł do samochodów FORD GRAND-MAX oraz wszystkich innych koncernów. Gwarantujemy Państwu ceny nawet do 60% niższe od tych oferowanych przez konkurencję oraz darmową wysyłkę w jeden dzień od momentu złożenia zamówienia.

Zamówienia mogą Państwo składać poprzez formularz e-mailowy oraz telefonicznie, do czego szczególnie zachęcamy w razie jakichkolwiek wątpliwości w trakcie wyboru właściwego zestawu sprzęgła lub koła sztywne i dwumasygo do Państwa auta FORD GRAND-MAX.

Tagi: sprzęgło ford grand-max, sprzęgło do grand c-max, koło dwumasowe ford grand-max, tarcza sprzęgła ford grand-max, docisk sprzęgła ford grand-max, wysprzęglik ford grand-max, pompa sprzęgła ford grand-max

FORD GALAXY   <<     FORD GRAND-MAX    >>    FORD KA