FORD STREET KA - sprzęgła i koła dwumasowe

Model samochodu produkowany w latach: 2003.05 - 2005.07

Wersje nadwoziowe: kabriolet

Wersje silnikowe: 1.6

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby
FORD STREET KA

Wybierz pojazd modelu FORD STREET KA

FORD STREET KA (RL2)

FORD STREET KA (RL2)
Seria produkowana w latach:
2003.05 - 2005.07
Lata produkcji: 2003.05 - 2005.07

FORD STREET KA - Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy

Ford to amerykańska firma motoryzacyjna wchodząca w skład koncernu o tej samej nazwie, utworzona w 1903 roku w Detroit. Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów, a nawet maszyn rolniczych.

Koncern znany jest między innymi z produkcji luksusowych limuzyn o nazwie Lincoln, do 2008 roku był również właścicielem marek takich jak Jaguar oraz Land Rovera.

Posiada też nieduże udziały koncernów Mazda i Aston Martin. Co ciekawe, firma Ford w latach 1999-2010 było również właścicielem firmy Volvo.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle istotne pozdespoły zespołu napedowego samochodów FORD STREET KA, dlatego więc dobór odpowiedniego zestawu sprzęgła jest bardzo istotny i decyduje o trwałości układu jezdnego. Portal internetowy Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła zamachowe/dwumasowe do wszystkich marek samochodów w tym również sprzęgła do FORD STREET KA oraz koła zamachowe/dwumasowe do FORD STREET KA. W sprzedaży sklepu mogą znaleźć Państwo także tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Szeroka oferta w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła FORD STREET KA nigdy nie nastręcza przeszkód bez względu na model i markę Państwa samochodu. Nasi wykwalifikowani specjaliści zadbają o Państwa samochód, a także o wybór najlepszego cenowo i jakościowo zestawu, dlatego zawsze oferują klientom najwłaściwsze cenowo oferty sprzęgieł i kół dwumasowych do samochodów FORD STREET KA oraz wszystkich innych marek. Gwarantujemy Państwu ceny nawet do 60% niższe od tych jakie znajdą Państwo u konkurencji oraz dostawę gratis w ciągu 24h od momentu zamówienia.

Części można zamawiać poprzez formularz e-mailowy oraz kontakt z infolinią, do czego szczególnie zachęcamy w przypadku jakichkolwiek wątpliwości w trakcie wyboru pasującego zestawu sprzęgła lub koła zamachowe/dwumasowego do Państwa pojazdu FORD STREET KA.

Tagi: sprzęgło ford street ka, sprzęgło do street ka (rl2), koło dwumasowe ford street ka, tarcza sprzęgła ford street ka, docisk sprzęgła ford street ka, wysprzęglik ford street ka, pompa sprzęgła ford street ka