FORD TOURNEO - sprzęgła i koła dwumasowe

Model samochodu produkowany w latach: 2002.06 - obecnie.

Wersje nadwoziowe: Autobus, nadwozie wielkopojemne (MPV)

Wersje silnikowe: 1.8 16V, 1.8 Di, 1.8 TDCi, 1.8 Turbo Di, 2.2 TDCi

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby
FORD TOURNEO

Wybierz pojazd modelu FORD TOURNEO

FORD TOURNEO CONNECT

FORD TOURNEO CONNECT
Seria produkowana w latach:
2002.06 - obecnie.
Lata produkcji: 2002.06 - obecnieLata produkcji: 2002.06 - obecnie
Lata produkcji: 2006.08 - obecnieLata produkcji: 2002.06 - obecnie

FORD TOURNEO CUSTOM Autobus

FORD TOURNEO CUSTOM Autobus
Seria produkowana w latach:
2012.12 - obecnie.
Lata produkcji: 2012.12 - obecnieLata produkcji: 2012.12 - obecnie
Lata produkcji: 2012.12 - obecnie

FORD TOURNEO - Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy

Ford to amerykańska firma motoryzacyjna wchodząca w skład koncernu o tej samej nazwie, założona w 1903 roku w Detroit. Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów, a nawet maszyn rolniczych.

Koncern słynie między innymi z produkcji luksusowych limuzyn o nazwie Lincoln, do 2008 roku był również właścicielem firm takich jak Jaguar oraz Land Rovera.

Posiada też nieduże udziały firm Mazda i Aston Martin. Co ciekawe, koncern Ford w latach 1999-2010 było również właścicielem firmy Volvo.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle istotne pozdespoły zespołu napedowego aut FORD TOURNEO, w związku z tym wybór właściwego zestawu sprzęgła jest niezwykle ważne i stanowi o przyszłym komforcie jazdy. Platforma internetowa Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła zamachowe/dwumasowe do wszystkich firm samochodów w tym również sprzęgła do FORD TOURNEO oraz koła zamachowe/dwumasowe do FORD TOURNEO. W sprzedaży sklepu mogą znaleźć Państwo także tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Szeroka oferta w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła FORD TOURNEO nigdy nie jest trudnością bez względu na model i firmę Państwa auta. Nasi wykwalifikowani specjaliści zatroszczą się o Państwa samochód, ale także o wybór najlepszego cenowo i jakościowo zestawu, dlatego zawsze oferują klientom najwłaściwsze cenowo oferty sprzęgieł i kół dwumasowych do samochodów FORD TOURNEO oraz wszystkich innych firm. Gwarantujemy Państwu oferty cenowe do 50% lepsze niż oferowane przez sklepy stacjonarne oraz gratisową przesyłkę w ciągu doby od momentu zamówienia.

Zamówić towar można poprzez formularz internetowy oraz telefonicznie, do czego szczególnie zachęcamy w razie jakichkolwiek wątpliwości w momencie poszukiwania właściwego zestawu sprzęgła lub koła dwumasowego do Państwa auta FORD TOURNEO.

Tagi: sprzęgło ford tourneo, sprzęgło do tourneo connect, koło dwumasowe ford tourneo, tarcza sprzęgła ford tourneo, docisk sprzęgła ford tourneo, wysprzęglik ford tourneo, pompa sprzęgła ford tourneo