HONDA CITY - sprzęgła i koła dwumasowe

Model samochodu produkowany w latach: 2008.09 - obecnie.

Wersje nadwoziowe: sedan

Wersje silnikowe: 1.4 i-V TEC

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby
HONDA CITY

Wybierz pojazd modelu HONDA CITY

HONDA CITY sedan (GM)

HONDA CITY sedan (GM)
Seria produkowana w latach:
2008.09 - obecnie.
Lata produkcji: 2008.09 - obecnie

HONDA CITY - Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy

Honda Motor Co. to największe japońskie koncern, którego obecnie roczna produkcja to 25 milionów sztuk silników na całym świecie. Spod jej skrzydeł wychodzą nie tylko auta, ale także motocykle, skutery, samoloty, silniki a także maszyny do użytku rolniczego oraz budowlanego.

Główna siedziba Hondy znajduje się w Tokio. Koncern utworzony został nominowany przez w 1948 roku przez Soichioro Hondę. Pierwszym pojazdem skonstruowanym przez koncern Honda był model T360 – mały samochód dostawczy.

Honda to również twórca silnika VTEC, które na tle konkurencji cechowały się bardzo małym zużyciem paliwa, nieznaczną emisją spalin, a przede wszystkim wysokimi osiągami. Honda nieustannie się rozwija i udoskonala swoje technologie stosowane w samochodach oraz pozostał mianowanyych urządzeniach produkowanych ze swoim logo. Dzięki temu może się pochwalić zastosowaniem napędu hybrydowego w swoich samochodach.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to bardzo ważne elementy strefy napędowej aut HONDA CITY, dlatego wybór właściwego zestawu sprzęgła jest kluczowe i stanowi o przyszłym komforcie jazdy. Portal internetowy Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła dwumasowe do wszystkich firm samochodów w tym również sprzęgła do HONDA CITY oraz koła dwumasowe do HONDA CITY. W sprzedaży sklepu mogą znaleźć Państwo między innymi tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Szeroka oferta w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła HONDA CITY nigdy nie stanowi problemu bez względu na model i koncern Państwa pojazdu. Nasi wykwalifikowani specjaliści dbają o Państwa samochód, a także o wybór najlepszego cenowo i jakościowo zestawu, dlatego zawsze oferują klientom najwłaściwsze cenowo oferty kompletów sprzęgieł i dwumas do samochodów HONDA CITY oraz wszystkich innych marek. Gwarantujemy Państwu oferty cenowe do 50% lepsze od tych jakie znajdą Państwo u konkurencji oraz gratisową przesyłkę w ciągu doby od momentu złożenia zamówienia.

Zamówić towar można poprzez formularz e-mailowy oraz telefonicznie, do czego szczególnie zachęcamy w sytuacji jakichkolwiek wątpliwości w trakcie wyboru pasującego zestawu sprzęgła lub koła sztywne i dwumasygo do Państwa auta HONDA CITY.

Tagi: sprzęgło honda city, sprzęgło do city sedan (gm), koło dwumasowe honda city, tarcza sprzęgła honda city, docisk sprzęgła honda city, wysprzęglik honda city, pompa sprzęgła honda city

HONDA ACCORD   <<     HONDA CITY    >>    HONDA CIVIC