HONDA CR-Z - sprzęgła i koła dwumasowe

Model samochodu produkowany w latach: 2010.06 - obecnie.

Wersje nadwoziowe: coupe

Wersje silnikowe: 1.5 Hybrid

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby
HONDA CR-Z

Wybierz pojazd modelu HONDA CR-Z

HONDA CR-Z (ZF1)

HONDA CR-Z (ZF1)
Seria produkowana w latach:
2010.06 - obecnie.
Lata produkcji: 2010.06 - obecnieLata produkcji: 2012.11 - obecnie

HONDA CR-Z - Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy

Honda Motor Co. to największe japońskie przedsiębiorstwo, którego obecnie roczna produkcja to 25 milionów sztuk silników na całym świecie. Spod jej skrzydeł wychodzą nie tylko auta, ale także motocykle, skutery, samoloty, silniki a także maszyny do użytku rolniczego oraz budowlanego.

Główna siedziba Hondy znajduje się w Tokio. Koncern utworzony został nominowany przez w 1948 roku przez Soichioro Hondę. Pierwszym autem skonstruowanym przez koncern Honda był model T360 – mały samochód dostawczy.

Honda to również twórca silnika VTEC, które na tle konkurencji cechowały się bardzo małym zużyciem paliwa, małą emisją spalin, a przede wszystkim wysokimi osiągami. Honda nieustannie się rozwija i udoskonala swoje technologie stosowane w samochodach oraz pozostał nominowanyych urządzeniach produkowanych ze swoim logo. Dzięki temu może się pochwalić zastosowaniem napędu hybrydowego w swoich autach.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle ważne elementy strefy napędowej samochodów HONDA CR-Z, dlatego więc wybór pasującego zestawu sprzęgła jest bardzo istotny i stanowi o przyszłym komforcie jazdy. Portal internetowy Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła sztywne i dwumasy do wszystkich firm samochodów w tym również sprzęgła do HONDA CR-Z oraz koła sztywne i dwumasy do HONDA CR-Z. W asortymencie sklepu mogą znaleźć Państwo zarówno tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Szeroka oferta w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła HONDA CR-Z nigdy nie nastręcza przeszkód bez względu na model i markę Państwa pojazdu. Nasi wykwalifikowani specjaliści zadbają o Państwa pojazd, ale również o dobór optymalnego cenowo zestawu, dlatego zawsze oferują klientom najbardziej korzystne oferty sprzęgieł i kół dwumasowych do samochodów HONDA CR-Z oraz wszystkich innych marek. Gwarantujemy Państwu oferty cenowe do 50% lepsze od tych jakie znajdą Państwo u konkurencji oraz darmową wysyłkę w ciągu doby od momentu zamówienia.

Części można zamawiać poprzez formularz sklepu oraz telefoniczną konsultację ze specjalistą, do czego szczególnie zachęcamy w razie jakichkolwiek wątpliwości w trakcie wyboru właściwego zestawu sprzęgła lub koła zamachowe/dwumasowego do Państwa auta HONDA CR-Z.

Tagi: sprzęgło honda cr-z, sprzęgło do cr-z (zf1), koło dwumasowe honda cr-z, tarcza sprzęgła honda cr-z, docisk sprzęgła honda cr-z, wysprzęglik honda cr-z, pompa sprzęgła honda cr-z

HONDA CR-V   <<     HONDA CR-Z    >>    HONDA CRX