HONDA FR-V - sprzęgła i koła dwumasowe

Model samochodu produkowany w latach: 2004.08 - obecnie.

Wersje nadwoziowe: hatchback

Wersje silnikowe: 1.7, 1.8, 2.0, 2.2 i CTDi

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby
HONDA FR-V

Wybierz pojazd modelu HONDA FR-V

HONDA FR-V (BE)

HONDA FR-V (BE)
Seria produkowana w latach:
2004.08 - obecnie.
Lata produkcji: 2004.08 - obecnieLata produkcji: 2007.01 - obecnie
Lata produkcji: 2005.02 - obecnieLata produkcji: 2005.07 - obecnie

HONDA FR-V - Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy

Honda Motor Co. to największe japońskie firma, którego obecnie roczna produkcja to 25 milionów sztuk silników na całym świecie. Spod jej skrzydeł wychodzą nie tylko auta, ale także motocykle, skutery, samoloty, silniki a także maszyny do użytku rolniczego oraz budowlanego.

Główna siedziba Hondy znajduje się w Tokio. Koncern powstał mianowany przez w 1948 roku przez Soichioro Hondę. Pierwszym samochodem skonstruowanym przez koncern Honda był model T360 – mały samochód dostawczy.

Honda to również twórca silnika VTEC, które na tle konkurencji cechowały się bardzo małym zużyciem paliwa, małą emisją spalin, a przede wszystkim wysokimi osiągami. Honda nieustannie się rozwija i udoskonala swoje technologie stosowane w samochodach oraz pozostałych urządzeniach produkowanych ze swoim logo. Dzięki temu może się pochwalić zastosowaniem napędu hybrydowego w swoich pojazdach.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to bardzo ważne pozdespoły zespołu napedowego aut HONDA FR-V, w związku z tym wybór właściwego zestawu sprzęgła jest kluczowe i wpływa na dalszą żywotność auta. Platforma internetowa Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła dwumasowe do wszystkich firm samochodów w tym również sprzęgła do HONDA FR-V oraz koła dwumasowe do HONDA FR-V. W ofercie sklepu znajda Państwo zarówno tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Bogaty asortyment w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła HONDA FR-V nigdy nie stanowi problemu bez względu na model i koncern Państwa pojazdu. Nasi eksperci dbają o Państwa pojazd, ale również o dobór optymalnego cenowo zestawu, dlatego więc zawsze oferują klientom najwłaściwsze cenowo oferty zestawów sprzęgieł do samochodów HONDA FR-V oraz wszystkich innych marek. Gwarantujemy Państwu ceny nawet do 60% niższe od tych oferowanych przez konkurencję oraz gratisową przesyłkę w ciągu doby od zamówienia.

Części można zamawiać poprzez formularz e-mailowy oraz telefoniczną konsultację ze specjalistą, do czego szczególnie zachęcamy w sytuacji jakichkolwiek wątpliwości w trakcie wyboru odpowiedniego zestawu sprzęgła lub koła zamachowe/dwumasowego do Państwa auta HONDA FR-V.

Tagi: sprzęgło honda fr-v, sprzęgło do fr-v (be), koło dwumasowe honda fr-v, tarcza sprzęgła honda fr-v, docisk sprzęgła honda fr-v, wysprzęglik honda fr-v, pompa sprzęgła honda fr-v

HONDA CRX   <<     HONDA FR-V    >>    HONDA HR-V