HONDA HR-V - sprzęgła i koła dwumasowe

Model samochodu produkowany w latach: 1999.03 - obecnie.

Wersje nadwoziowe: samochód terenowy zamknięty

Wersje silnikowe: 1.6 16V, 1.6 16V 4WD

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby
HONDA HR-V

Wybierz pojazd modelu HONDA HR-V

HONDA HR-V (GH)

HONDA HR-V (GH)
Seria produkowana w latach:
1999.03 - obecnie.
Lata produkcji: 1999.03 - obecnieLata produkcji: 1999.03 - obecnie
Lata produkcji: 1999.10 - obecnie

HONDA HR-V - Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy

Honda Motor Co. to największe japońskie firma, którego obecnie roczna produkcja to 25 milionów sztuk silników na całym świecie. Spod jej skrzydeł wychodzą nie tylko samochody, ale także motocykle, skutery, samoloty, silniki a także maszyny do użytku rolniczego oraz budowlanego.

Główna siedziba Hondy znajduje się w Tokio. Koncern założony został przez w 1948 roku przez Soichioro Hondę. Pierwszym samochodem skonstruowanym przez koncern Honda był model T360 – mały pojazd dostawczy.

Honda to również twórca silnika VTEC, które na tle konkurencji wybijały się bardzo małym zużyciem paliwa, nieznaczną emisją spalin, a przede wszystkim wysokimi osiągami. Honda nieustannie się rozwija i udoskonala swoje technologie stosowane w samochodach oraz pozostał mianowanyych urządzeniach produkowanych ze swoim logo. Dzięki temu może się pochwalić zastosowaniem napędu hybrydowego w swoich pojazdach.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle istotne pozdespoły zespołu napedowego aut HONDA HR-V, w związku z tym wybór pasującego zestawu sprzęgła jest bardzo istotny i decyduje o trwałości układu jezdnego. Sklep Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła dwumasowe do wszystkich koncernów samochodów w tym również sprzęgła do HONDA HR-V oraz koła dwumasowe do HONDA HR-V. W asortymencie sklepu mogą znaleźć Państwo także tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Bogaty asortyment w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła HONDA HR-V nigdy nie jest trudnością bez względu na model i koncern Państwa pojazdu. Nasi eksperci dbają o Państwa auto, a także o wybór najlepszego cenowo i jakościowo zestawu, dlatego więc zawsze oferują klientom najbardziej korzystne oferty sprzęgieł i kół dwumasowych do samochodów HONDA HR-V oraz wszystkich innych firm. Gwarantujemy Państwu ceny nawet do 60% niższe od tych jakie znajdą Państwo u konkurencji oraz darmową wysyłkę w ciągu 24h od momentu złożenia zamówienia.

Części można zamawiać poprzez formularz e-mailowy oraz telefoniczną konsultację ze specjalistą, do czego szczególnie zachęcamy w sytuacji jakichkolwiek wątpliwości w trakcie wyboru właściwego zestawu sprzęgła lub koła sztywne i dwumasygo do Państwa pojazdu HONDA HR-V.

Tagi: sprzęgło honda hr-v, sprzęgło do hr-v (gh), koło dwumasowe honda hr-v, tarcza sprzęgła honda hr-v, docisk sprzęgła honda hr-v, wysprzęglik honda hr-v, pompa sprzęgła honda hr-v

HONDA FR-V   <<     HONDA HR-V    >>    HONDA INSIGHT