HONDA INSIGHT - sprzęgła i koła dwumasowe

Model samochodu produkowany w latach: 2000.04 - 2006.12

Wersje nadwoziowe: coupe

Wersje silnikowe: 1.0 Hybrid

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby
HONDA INSIGHT

Wybierz pojazd modelu HONDA INSIGHT

HONDA INSIGHT (ZE)

HONDA INSIGHT (ZE)
Seria produkowana w latach:
2000.04 - 2006.12
Lata produkcji: 2000.04 - 2006.12

HONDA INSIGHT - Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy

Honda Motor Co. to największe japońskie koncern, którego obecnie roczna produkcja to 25 milionów sztuk silników na całym świecie. Spod jej skrzydeł wychodzą nie tylko samochody, ale także motocykle, skutery, samoloty, silniki a także maszyny do użytku rolniczego oraz budowlanego.

Główna siedziba Hondy znajduje się w Tokio. Koncern utworzony został przez w 1948 roku przez Soichioro Hondę. Pierwszym samochodem skonstruowanym przez koncern Honda był model T360 – mały pojazd dostawczy.

Honda to również twórca silnika VTEC, które na tle konkurencji odznaczały się bardzo małym zużyciem paliwa, niską emisją spalin, a przede wszystkim wysokimi osiągami. Honda nieustannie się rozwija i udoskonala swoje technologie stosowane w samochodach oraz pozostałych urządzeniach produkowanych ze swoim logo. Dzięki temu może się pochwalić zastosowaniem napędu hybrydowego w swoich autach.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle istotne pozdespoły układu napędowego pojazdów HONDA INSIGHT, dlatego więc wybór pasującego zestawu sprzęgła jest kluczowe i decyduje o trwałości układu jezdnego. Platforma internetowa Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła dwumasowe do wszystkich koncernów samochodów w tym również sprzęgła do HONDA INSIGHT oraz koła dwumasowe do HONDA INSIGHT. W ofercie sklepu mogą znaleźć Państwo między innymi tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Szeroki asortyment w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła HONDA INSIGHT nigdy nie nastręcza przeszkód bez względu na model i markę Państwa samochodu. Nasi eksperci zatroszczą się o Państwa pojazd, a także o kwestie finansowe, dlatego więc zawsze oferują klientom najlepsze cenowo oferty kompletów sprzęgieł i dwumas do samochodów HONDA INSIGHT oraz wszystkich innych marek. Gwarantujemy Państwu ceny nawet do 60% niższe od tych oferowanych przez konkurencję oraz darmową wysyłkę w jeden dzień od momentu złożenia zamówienia.

Zamówienia możecie Państwo składać poprzez formularz internetowy oraz telefoniczną konsultację ze specjalistą, do czego szczególnie zachęcamy w przypadku jakichkolwiek wątpliwości w momencie poszukiwania właściwego zestawu sprzęgła lub koła zamachowe/dwumasowego do Państwa samochodu HONDA INSIGHT.

Tagi: sprzęgło honda insight, sprzęgło do insight (ze), koło dwumasowe honda insight, tarcza sprzęgła honda insight, docisk sprzęgła honda insight, wysprzęglik honda insight, pompa sprzęgła honda insight

HONDA HR-V   <<     HONDA INSIGHT    >>    HONDA INTEGRA