HONDA INTEGRA - sprzęgła i koła dwumasowe

Model samochodu produkowany w latach: 1985.10 - obecnie.

Wersje nadwoziowe: coupe, hatchback

Wersje silnikowe: 1.5, 1.6, 1.8 Type R, 1.8 Type-R, 2.0, 2.0 16V Type-R

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby
HONDA INTEGRA

Wybierz pojazd modelu HONDA INTEGRA

HONDA INTEGRA (DA)

HONDA INTEGRA (DA)
Seria produkowana w latach:
1985.10 - 1993.08
Lata produkcji: 1985.10 - 1989.08Lata produkcji: 1986.03 - 1989.08

HONDA INTEGRA coupe (DC2 DC4)

HONDA INTEGRA coupe (DC2 DC4)
Seria produkowana w latach:
1993.07 - 2001.11
Lata produkcji: 1997.11 - 2001.10Lata produkcji: 1997.11 - 2001.10

HONDA INTEGRA (DC5)

HONDA INTEGRA (DC5)
Seria produkowana w latach:
2001.08 - obecnie.
Lata produkcji: 2002.02 - obecnieLata produkcji: 2002.02 - obecnie

HONDA INTEGRA - Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy

Honda Motor Co. to największe japońskie koncern, którego obecnie roczna produkcja to 25 milionów sztuk silników na całym świecie. Spod jej skrzydeł wychodzą nie tylko samochody, ale także motocykle, skutery, samoloty, silniki a także maszyny do użytku rolniczego oraz budowlanego.

Główna siedziba Hondy znajduje się w Tokio. Koncern utworzony został mianowany przez w 1948 roku przez Soichioro Hondę. Pierwszym pojazdem skonstruowanym przez koncern Honda był model T360 – mały auto dostawczy.

Honda to również twórca silnika VTEC, które na tle konkurencji cechowały się bardzo małym zużyciem paliwa, niską emisją spalin, a przede wszystkim wysokimi osiągami. Honda nieustannie się rozwija i udoskonala swoje technologie stosowane w samochodach oraz pozostałych urządzeniach produkowanych ze swoim logo. Dzięki temu może się pochwalić zastosowaniem napędu hybrydowego w swoich autach.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle istotne elementy układu napędowego pojazdów HONDA INTEGRA, dlatego więc wybór odpowiedniego zestawu sprzęgła jest niezwykle ważne i stanowi o przyszłym komforcie jazdy. Sklep Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła zamachowe/dwumasowe do wszystkich marek samochodów w tym również sprzęgła do HONDA INTEGRA oraz koła zamachowe/dwumasowe do HONDA INTEGRA. W ofercie sklepu mogą znaleźć Państwo zarówno tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Bogaty asortyment w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła HONDA INTEGRA nigdy nie nastręcza przeszkód bez względu na model i firmę Państwa pojazdu. Nasi doświadczeni sprzedawcy zatroszczą się o Państwa pojazd, ale również o kwestie finansowe, dlatego więc zawsze oferują klientom najlepsze cenowo oferty zestawów sprzęgieł do samochodów HONDA INTEGRA oraz wszystkich innych koncernów. Gwarantujemy Państwu ceny nawet do 60% niższe niż oferowane przez sklepy stacjonarne oraz dostawę gratis w ciągu 24h od zamówienia.

Części można zamawiać poprzez formularz internetowy oraz kontakt z infolinią, do czego szczególnie zachęcamy w sytuacji jakichkolwiek wątpliwości w trakcie wyboru odpowiedniego zestawu sprzęgła lub koła dwumasowego do Państwa pojazdu HONDA INTEGRA.

Tagi: sprzęgło honda integra, sprzęgło do integra (da), koło dwumasowe honda integra, tarcza sprzęgła honda integra, docisk sprzęgła honda integra, wysprzęglik honda integra, pompa sprzęgła honda integra

HONDA INSIGHT   <<     HONDA INTEGRA    >>    HONDA JAZZ