HONDA JAZZ - sprzęgła i koła dwumasowe

Model samochodu produkowany w latach: 2002.03 - obecnie.

Wersje nadwoziowe: hatchback

Wersje silnikowe: 1.2, 1.4, 1.4 i

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby
HONDA JAZZ

Wybierz pojazd modelu HONDA JAZZ

HONDA JAZZ II (GD)

HONDA JAZZ II (GD)
Seria produkowana w latach:
2002.03 - 2008.07
Lata produkcji: 2002.03 - 2008.07Lata produkcji: 2002.03 - 2008.07

HONDA JAZZ III (GE)

HONDA JAZZ III (GE)
Seria produkowana w latach:
2008.07 - obecnie.
Lata produkcji: 2008.07 - obecnieLata produkcji: 2008.07 - obecnie

HONDA JAZZ - Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy

Honda Jazz to została stworzona z myślą o osobach, które potrzebują samochodu do swobodnego poruszania się po mieście. Pomimo, że swoimi gabarytami nie sprawia wrażenia powalającego samochodu to pod jego maską znajdziemy dobry silnik oraz fajne wyposażenie dostępne w wersji podstawowej.

Oferta sklepu Sprzeglo.com.pl obejmuje oryginalne zestawy sprzęgło Jazz objęte gwarancją producenta bez limitu kilometrów. W sprzedaży posiadamy takich producentów jak LUK, AISIN oraz EXEDY, które swoje zestawy zakładają na pierwszy montaż w fabryce Hondy.
Dla klientów z mniejszym zapleczem finansowym proponujemy tańsze, ale również jakościowo bardzo dobre zestawy producentów takich jak: Ashika, Japan Line, Japanparts, Maxgear, Nipparts, Blue Print

Tylko u nas zakupicie Państwo zestawy sprzęgło Jazz oraz koło dwumasowe do -50% taniej w porównaniu do cen oferowanych w autoryzowanych serwisach samochodowych.

Oto lista najczęściej kupowanych zestawów sprzęgło Jazz :
 1. Zestaw sprzęgła firmy Sachs numer 3000951506
W zestawie tym znajduje się:
 • tarcza sprzęgła
 • docisk sprzęgła
 • łożysko sprzęgła
Marka Sachs to jeden z najlepszych dostępnych na rynku motoryzacyjnym producentów sprzęgieł do aut. Wysoka jakość wykonania oraz bardzo dobre recenzje uzytkowników to główna cecha która charakteryzuje ta markę.
 1. Zestaw sprzęgła marki Aisin KH-064
W zestawie znajduje się:
 • Tarcza sprzęgła
 • Docisk sprzęgła
 • Łożysko sprzęgła
Aisin to japoński producent, który w swoje zestawy wyposaża praktycznie wszystkie auta japońskie oraz koreańskie takie jak Honda, Nissan, Mitsubishi.
 1. zestaw sprzęgło Jazz firmy Exedy numer HCK2047
W zestawie sprzęgła Exedy znajduje się:
 • tarcza sprzęgła
 • docisk sprzęgła
 • łożysko sprzęgła
Exedy to lider jeśli chodzi o swoje zestawy sprzęgła. Tak dobrą opinię zawdzięczają innowacyjnym technikom wprowadzanym przy produkcji.

W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego z naszymi doradcami. Pomogą oni dobrać odpowiedni zestaw sprzęgło Jazz oraz odpowiedzą na Państwa pytania.

Potwierdzeniem naszego profesjonalnego podejścia do klienta są opinie wystawione na takich stronach jak Opineo.pl oraz Ceneo.pl
HONDA INTEGRA   <<     HONDA JAZZ    >>    HONDA LEGEND