HONDA LOGO - sprzęgła i koła dwumasowe

Model samochodu produkowany w latach: 1999.03 - 2002.03

Wersje nadwoziowe: hatchback

Wersje silnikowe: 1.3

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby
HONDA LOGO

Wybierz pojazd modelu HONDA LOGO

HONDA LOGO (GA3)

HONDA LOGO (GA3)
Seria produkowana w latach:
1999.03 - 2002.03
Lata produkcji: 1999.03 - 2002.03

HONDA LOGO - Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy

Honda Motor Co. to największe japońskie przedsiębiorstwo, którego obecnie roczna produkcja to 25 milionów sztuk silników na całym świecie. Spod jej skrzydeł wychodzą nie tylko samochody, ale także motocykle, skutery, samoloty, silniki a także maszyny do użytku rolniczego oraz budowlanego.

Główna siedziba Hondy znajduje się w Tokio. Koncern utworzony został mianowany przez w 1948 roku przez Soichioro Hondę. Pierwszym pojazdem skonstruowanym przez koncern Honda był model T360 – mały samochód dostawczy.

Honda to również twórca silnika VTEC, które na tle konkurencji wybijały się bardzo małym zużyciem paliwa, niską emisją spalin, a przede wszystkim wysokimi osiągami. Honda nieustannie się rozwija i udoskonala swoje technologie stosowane w samochodach oraz pozostał mianowanyych urządzeniach produkowanych ze swoim logo. Dzięki temu może się pochwalić zastosowaniem napędu hybrydowego w swoich pojazdach.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle istotne części układu napędowego samochodów HONDA LOGO, dlatego dobór pasującego zestawu sprzęgła jest kluczowe i wpływa na dalszą żywotność auta. Platforma internetowa Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła dwumasowe do wszystkich koncernów samochodów w tym również sprzęgła do HONDA LOGO oraz koła dwumasowe do HONDA LOGO. W sprzedaży sklepu znajdują się między innymi tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Szeroka oferta w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła HONDA LOGO nigdy nie jest trudnością bez względu na model i koncern Państwa samochodu. Nasi doświadczeni sprzedawcy zadbają o Państwa samochód, ale również o dobór optymalnego cenowo zestawu, w związku z tym zawsze oferują klientom najlepsze cenowo oferty zestawów sprzęgieł do samochodów HONDA LOGO oraz wszystkich innych marek. Gwarantujemy Państwu ceny nawet do 60% niższe od tych jakie znajdą Państwo u konkurencji oraz darmową wysyłkę w jeden dzień od zamówienia.

Zamówić towar można poprzez formularz sklepu oraz telefonicznie, do czego szczególnie zachęcamy w razie jakichkolwiek wątpliwości w trakcie wyboru właściwego kompletu sprzęgła czy dwumasu do Państwa pojazdu HONDA LOGO.

Tagi: sprzęgło honda logo, sprzęgło do logo (ga3), koło dwumasowe honda logo, tarcza sprzęgła honda logo, docisk sprzęgła honda logo, wysprzęglik honda logo, pompa sprzęgła honda logo

HONDA LEGEND   <<     HONDA LOGO    >>    HONDA NSX