HONDA S2000 - sprzęgła i koła dwumasowe

Model samochodu produkowany w latach: 1999.03 - obecnie.

Wersje nadwoziowe: kabriolet

Wersje silnikowe: 2.0

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby
HONDA S2000

Wybierz pojazd modelu HONDA S2000

HONDA S2000 (AP)

HONDA S2000 (AP)
Seria produkowana w latach:
1999.03 - obecnie.
Lata produkcji: 1999.06 - obecnie

HONDA S2000 - Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy

Honda Motor Co. to największe japońskie przedsiębiorstwo, którego obecnie roczna produkcja to 25 milionów sztuk silników na całym świecie. Spod jej skrzydeł wychodzą nie tylko auta, ale także motocykle, skutery, samoloty, silniki a także maszyny do użytku rolniczego oraz budowlanego.

Główna siedziba Hondy znajduje się w Tokio. Koncern powstał mianowany przez w 1948 roku przez Soichioro Hondę. Pierwszym autem skonstruowanym przez koncern Honda był model T360 – mały auto dostawczy.

Honda to również twórca silnika VTEC, które na tle konkurencji wybijały się bardzo małym zużyciem paliwa, nieznaczną emisją spalin, a przede wszystkim wysokimi osiągami. Honda nieustannie się rozwija i udoskonala swoje technologie stosowane w samochodach oraz pozostał nominowanyych urządzeniach produkowanych ze swoim logo. Dzięki temu może się pochwalić zastosowaniem napędu hybrydowego w swoich autach.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle istotne części strefy napędowej pojazdów HONDA S2000, w związku z tym wybór właściwego zestawu sprzęgła jest niezwykle ważne i decyduje o trwałości układu jezdnego. Sklep Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła zamachowe/dwumasowe do wszystkich marek samochodów w tym również sprzęgła do HONDA S2000 oraz koła zamachowe/dwumasowe do HONDA S2000. W sprzedaży sklepu znajda Państwo zarówno tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Szeroki asortyment w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła HONDA S2000 nigdy nie nastręcza przeszkód bez względu na model i koncern Państwa auta. Nasi doświadczeni sprzedawcy zatroszczą się o Państwa auto, ale również o dobór optymalnego cenowo zestawu, w związku z tym zawsze oferują klientom najbardziej korzystne oferty sprzęgieł i kół dwumasowych do samochodów HONDA S2000 oraz wszystkich innych firm. Gwarantujemy Państwu oferty cenowe do 50% lepsze niż oferowane przez sklepy stacjonarne oraz darmową wysyłkę w jeden dzień od momentu złożenia zamówienia.

Zamówienia mogą Państwo składać poprzez formularz e-mailowy oraz telefoniczną konsultację ze specjalistą, do czego szczególnie zachęcamy w sytuacji jakichkolwiek wątpliwości w trakcie wyboru pasującego zestawu sprzęgła lub koła zamachowe/dwumasowego do Państwa samochodu HONDA S2000.

Tagi: sprzęgło honda s2000, sprzęgło do s2000 (ap), koło dwumasowe honda s2000, tarcza sprzęgła honda s2000, docisk sprzęgła honda s2000, wysprzęglik honda s2000, pompa sprzęgła honda s2000