HONDA SHUTTLE - sprzęgła i koła dwumasowe

Model samochodu produkowany w latach: 1994.06 - 2004.06

Wersje nadwoziowe: nadwozie wielkopojemne (MPV)

Wersje silnikowe: 2.2 16V, 2.3 16V

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby
HONDA SHUTTLE

Wybierz pojazd modelu HONDA SHUTTLE

HONDA SHUTTLE (RA)

HONDA SHUTTLE (RA)
Seria produkowana w latach:
1994.06 - 2004.06
Lata produkcji: 1994.10 - 1998.02Lata produkcji: 1997.10 - 2004.06

HONDA SHUTTLE - Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy

Honda Motor Co. to największe japońskie przedsiębiorstwo, którego obecnie roczna produkcja to 25 milionów sztuk silników na całym świecie. Spod jej skrzydeł wychodzą nie tylko auta, ale także motocykle, skutery, samoloty, silniki a także maszyny do użytku rolniczego oraz budowlanego.

Główna siedziba Hondy znajduje się w Tokio. Koncern powstał nominowany przez w 1948 roku przez Soichioro Hondę. Pierwszym pojazdem skonstruowanym przez koncern Honda był model T360 – mały samochód dostawczy.

Honda to również twórca silnika VTEC, które na tle konkurencji cechowały się bardzo małym zużyciem paliwa, małą emisją spalin, a przede wszystkim wysokimi osiągami. Honda nieustannie się rozwija i udoskonala swoje technologie stosowane w samochodach oraz pozostałych urządzeniach produkowanych ze swoim logo. Dzięki temu może się pochwalić zastosowaniem napędu hybrydowego w swoich pojazdach.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle ważne pozdespoły układu napędowego aut HONDA SHUTTLE, dlatego więc wybór właściwego zestawu sprzęgła jest bardzo istotny i decyduje o trwałości układu jezdnego. Portal internetowy Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła dwumasowe do wszystkich koncernów samochodów w tym również sprzęgła do HONDA SHUTTLE oraz koła dwumasowe do HONDA SHUTTLE. W asortymencie sklepu znajdują się między innymi tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Bogaty asortyment w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła HONDA SHUTTLE nigdy nie stanowi problemu bez względu na model i firmę Państwa samochodu. Nasi eksperci zatroszczą się o Państwa samochód, ale także o wybór najlepszego cenowo i jakościowo zestawu, dlatego zawsze oferują klientom najwłaściwsze cenowo oferty zestawów sprzęgieł do samochodów HONDA SHUTTLE oraz wszystkich innych marek. Gwarantujemy Państwu ceny nawet do 60% niższe od tych jakie znajdą Państwo u konkurencji oraz dostawę gratis w ciągu doby od zamówienia.

Zamówić towar można poprzez formularz sklepu oraz telefoniczną konsultację ze specjalistą, do czego szczególnie zachęcamy w sytuacji jakichkolwiek wątpliwości w trakcie wyboru pasującego zestawu sprzęgła lub koła sztywne i dwumasygo do Państwa pojazdu HONDA SHUTTLE.

Tagi: sprzęgło honda shuttle, sprzęgło do shuttle (ra), koło dwumasowe honda shuttle, tarcza sprzęgła honda shuttle, docisk sprzęgła honda shuttle, wysprzęglik honda shuttle, pompa sprzęgła honda shuttle

HONDA S2000   <<     HONDA SHUTTLE    >>    HONDA STREAM