HONDA STREAM - sprzęgła i koła dwumasowe

Model samochodu produkowany w latach: 2001.05 - obecnie.

Wersje nadwoziowe: nadwozie wielkopojemne (MPV)

Wersje silnikowe: 1.7 16V, 2.0 16V

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby
HONDA STREAM

Wybierz pojazd modelu HONDA STREAM

HONDA STREAM (RN)

HONDA STREAM (RN)
Seria produkowana w latach:
2001.05 - obecnie.
Lata produkcji: 2001.05 - obecnieLata produkcji: 2001.05 - obecnie

HONDA STREAM - Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy

Honda Motor Co. to największe japońskie przedsiębiorstwo, którego obecnie roczna produkcja to 25 milionów sztuk silników na całym świecie. Spod jej skrzydeł wychodzą nie tylko auta, ale także motocykle, skutery, samoloty, silniki a także maszyny do użytku rolniczego oraz budowlanego.

Główna siedziba Hondy znajduje się w Tokio. Koncern utworzony został mianowany przez w 1948 roku przez Soichioro Hondę. Pierwszym autem skonstruowanym przez koncern Honda był model T360 – mały pojazd dostawczy.

Honda to również twórca silnika VTEC, które na tle konkurencji cechowały się bardzo małym zużyciem paliwa, nieznaczną emisją spalin, a przede wszystkim wysokimi osiągami. Honda nieustannie się rozwija i udoskonala swoje technologie stosowane w samochodach oraz pozostał nominowanyych urządzeniach produkowanych ze swoim logo. Dzięki temu może się pochwalić zastosowaniem napędu hybrydowego w swoich samochodach.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle istotne części zespołu napedowego pojazdów HONDA STREAM, w związku z tym wybór pasującego zestawu sprzęgła jest niezwykle ważne i decyduje o trwałości układu jezdnego. Sklep Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła dwumasowe do wszystkich marek samochodów w tym również sprzęgła do HONDA STREAM oraz koła dwumasowe do HONDA STREAM. W asortymencie sklepu znajda Państwo zarówno tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Bogaty asortyment w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła HONDA STREAM nigdy nie stanowi problemu bez względu na model i firmę Państwa samochodu. Nasi wykwalifikowani specjaliści zatroszczą się o Państwa pojazd, ale także o kwestie finansowe, dlatego zawsze oferują klientom najlepsze cenowo oferty kompletów sprzęgieł i dwumas do samochodów HONDA STREAM oraz wszystkich innych marek. Gwarantujemy Państwu ceny nawet do 60% niższe od tych oferowanych przez konkurencję oraz dostawę gratis w jeden dzień od zamówienia.

Zamówienia możecie Państwo składać poprzez formularz e-mailowy oraz kontakt z infolinią, do czego szczególnie zachęcamy w razie jakichkolwiek wątpliwości podczas doboru pasującego zestawu sprzęgła lub koła zamachowe/dwumasowego do Państwa auta HONDA STREAM.

Tagi: sprzęgło honda stream, sprzęgło do stream (rn), koło dwumasowe honda stream, tarcza sprzęgła honda stream, docisk sprzęgła honda stream, wysprzęglik honda stream, pompa sprzęgła honda stream