HYUNDAI ATOS PRIME - sprzęgła i koła dwumasowe

Model samochodu produkowany w latach: 1999.08 - obecnie.

Wersje nadwoziowe: hatchback

Wersje silnikowe: 1.0 i, 1.1

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby
HYUNDAI ATOS PRIME

Wybierz pojazd modelu HYUNDAI ATOS PRIME

HYUNDAI ATOS PRIME (MX)

HYUNDAI ATOS PRIME (MX)
Seria produkowana w latach:
1999.08 - obecnie.
Lata produkcji: 1999.08 - obecnieLata produkcji: 2001.03 - obecnie
Lata produkcji: 2003.06 - obecnieLata produkcji: 2005.09 - obecnie

HYUNDAI ATOS PRIME - Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy

Południowokoreański koncern motoryzacyjny który wchodzi w skład Hyundai Kia Automotive Group na rynku motoryzacyjnym istnieje od 1967 roku. Początki historii koncernu zaczynają się od jego inicjatora Chung Ju-yung, którego firma nosiła nazwę Hyundai Engeenering and Construction i wcale nie zajmowała się branżą samochodową, lecz była to największa firma budowalna na terenie Korei.

W następstwie kryzysu ekonomicznego który dopadł kraj, powołano Hyundai Motor Company która miała się zająć produkcją oraz sprzedażą samochodów. Hyundai postanowił zacząć współprace z doświadczonym parterem w branży jakim był Ford i rozpoczął produkcję samochodów na licencji co pozwolilo mu w bardzo małym czasie zaistnieć na rynku.

Istotną datą dla producenta był rok 1998 kiedy to Hyundai wszedł w posiadanie 51% akcji koncernu Kia Motors. W wyniku tego połączenia powstało Hyundai-Kia Automotive Group. Dzisiaj ta koreańska firma motoryzacyjna stale się rozwija stawiając na nowe technologie, unowocześnia gamę modeli aut – do wyboru oprócz samochodów osobowych dostępne mamy modele terenowe, dostawcze oraz auta ciężarowe.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle ważne części układu napędowego samochodów HYUNDAI ATOS PRIME, dlatego wybór właściwego zestawu sprzęgła jest bardzo istotny i wpływa na dalszą żywotność samochodu. Portal internetowy Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła zamachowe/dwumasowe do wszystkich koncernów samochodów w tym również sprzęgła do HYUNDAI ATOS PRIME oraz koła zamachowe/dwumasowe do HYUNDAI ATOS PRIME. W ofercie sklepu znajdują się między innymi tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Bogaty asortyment w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła HYUNDAI ATOS PRIME nigdy nie nastręcza przeszkód bez względu na model i koncern Państwa auta. Nasi eksperci zadbają o Państwa samochód, ale również o kwestie finansowe, dlatego więc zawsze oferują klientom najlepsze cenowo oferty kompletów sprzęgieł i dwumas do samochodów HYUNDAI ATOS PRIME oraz wszystkich innych marek. Gwarantujemy Państwu ceny nawet do 60% niższe od tych oferowanych przez konkurencję oraz darmową wysyłkę w ciągu doby od momentu zamówienia.

Części można zamawiać poprzez formularz sklepu oraz telefoniczną konsultację ze specjalistą, do czego szczególnie zachęcamy w razie jakichkolwiek wątpliwości w trakcie wyboru właściwego zestawu sprzęgła lub koła zamachowe/dwumasowego do Państwa auta HYUNDAI ATOS PRIME.

Tagi: sprzęgło hyundai atos prime, sprzęgło do atos prime (mx), koło dwumasowe hyundai atos prime, tarcza sprzęgła hyundai atos prime, docisk sprzęgła hyundai atos prime, wysprzęglik hyundai atos prime, pompa sprzęgła hyundai atos prime