HYUNDAI ATOS - sprzęgła i koła dwumasowe

Model samochodu produkowany w latach: 1998.02 - obecnie.

Wersje nadwoziowe: hatchback

Wersje silnikowe: 1.0 i, 1.1

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby
HYUNDAI ATOS

Wybierz pojazd modelu HYUNDAI ATOS

HYUNDAI ATOS (MX)

HYUNDAI ATOS (MX)
Seria produkowana w latach:
1998.02 - obecnie.
Lata produkcji: 1998.02 - 2002.03Lata produkcji: 2001.03 - obecnie
Lata produkcji: 2004.03 - obecnie

HYUNDAI ATOS - Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy

Hyundai Atos stworzone zostało z myślą o osobach, które chciały zostać posiadaczem niedużego auta do miasta, które jest w stanie pomieścić 4 osoby, a koszt jego utrzymania nie będzie zbyt wysoki. I udało się – taki właśnie jest Hyundai Atos.

Oferta sklepu Sprzeglo.com.pl obejmuje szeroki wachlarz producentów sprzęgieł do Hyundai Atos.

Współpraca z wieloma dostawcami owocuje najlepszymi cenami jakie możemy zaoferować – nawet do – 50% taniej w porównaniu do serwisów samochodowych.
Jeśli nie wiedzą Państwo jakie sprzęgło Atos będzie odpowiednie do Państwa auta – nasi doradcy pomogą dobrać najlepszy zestaw w bardzo dobrej cenie. Odpowiedzą także na każde pytanie oraz rozwieją wątpliwości jeśli się takie znajdą.
Posiadamy 9 letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej, zaufało nam już wielu klientów, którzy swoje 100% zadowolenie wyrazili na takich portalach jak Opineo.pl oraz Ceneo.pl Oto polecany zestawy sprzęgło Atos na Sprzeglo.com.pl
  1. Zestaw sprzęgła Valeo 821355
W zestawie tym znajduje się:
  • Tarcza sprzęgła
  • Docisk sprzęgła
  • Łożysko sprzęgła
Valeo to bardzo dobry i znany francuski producent sprzęgieł, kół dwumasowych oraz sztywnych kół zamachowych. Klienci chwalą go sobie za niezawodność oraz wysoka jakość materiałów z jakich są zbudowane dzięki czemu mogą służyć im przez bardzo długi czas.

Dzięki naszej wiedzy oraz doświadczeniu zaufało nam już bardzo wielu klientów. Swoje opinie wystawili oni na takich stronach jak Opineo.pl oraz Ceneo.pl - gdzie możecie Państwo przeczytać pochlebne opinie.

Tagi:hyundai atos sprzęgło, hyundai atos sprzeglo , sprzeglo hyundai atos, sprzęgło hyundai atos, sprzęgło do hyundai atos, sprzeglo do hyundai atos