HYUNDAI GENESIS - sprzęgła i koła dwumasowe

Model samochodu produkowany w latach: 2008.01 - obecnie.

Wersje nadwoziowe: coupe

Wersje silnikowe: 2.0 T

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby
HYUNDAI GENESIS

Wybierz pojazd modelu HYUNDAI GENESIS

HYUNDAI GENESIS coupe

HYUNDAI GENESIS coupe
Seria produkowana w latach:
2008.01 - obecnie.
Lata produkcji: 2008.01 - obecnie

HYUNDAI GENESIS - Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy

Południowokoreański koncern motoryzacyjny który wchodzi w skład Hyundai Kia Automotive Group na rynku motoryzacyjnym istnieje od 1967 roku. Początki historii koncernu zaczynają się od jego inicjatora Chung Ju-yung, którego firma nosiła nazwę Hyundai Engeenering and Construction i wcale nie zajmowała się branżą samochodową, lecz była to największa firma budowalna na terenie Korei.

W wyniku kryzysu ekonomicznego który dopadł kraj, powołano Hyundai Motor Company która miała się zająć produkcją oraz sprzedażą samochodów. Hyundai postanowił zacząć współprace z doświadczonym parterem w branży jakim był Ford i rozpoczął produkcję samochodów na licencji co pozwolilo mu w bardzo małym czasie zaistnieć na rynku.

Ważnym momentem dla producenta był rok 1998 kiedy to Hyundai wszedł w posiadanie 51% akcji koncernu Kia Motors. W wyniku tego połączenia powstało Hyundai-Kia Automotive Group. Dzisiaj ta koreańska firma motoryzacyjna stale się rozwija stawiając na nowe technologie, unowocześnia gamę modeli aut – do wyboru oprócz samochodów osobowych dostępne mamy modele terenowe, dostawcze oraz auta ciężarowe.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to bardzo ważne pozdespoły zespołu napedowego samochodów HYUNDAI GENESIS, dlatego więc dobranie właściwego zestawu sprzęgła jest niezwykle ważne i stanowi o przyszłym komforcie jazdy. Sklep Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła zamachowe/dwumasowe do wszystkich firm samochodów w tym również sprzęgła do HYUNDAI GENESIS oraz koła zamachowe/dwumasowe do HYUNDAI GENESIS. W asortymencie sklepu znajdują się między innymi tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Bogaty asortyment w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła HYUNDAI GENESIS nigdy nie jest trudnością bez względu na model i markę Państwa pojazdu. Nasi doświadczeni sprzedawcy dbają o Państwa pojazd, ale również o kwestie finansowe, w związku z tym zawsze oferują klientom najlepsze cenowo oferty sprzęgieł i kół dwumasowych do samochodów HYUNDAI GENESIS oraz wszystkich innych marek. Gwarantujemy Państwu oferty cenowe do 50% lepsze niż oferowane przez sklepy stacjonarne oraz dostawę gratis w jeden dzień od zamówienia.

Zamówienia możecie Państwo składać poprzez formularz sklepu oraz kontakt z infolinią, do czego szczególnie zachęcamy w przypadku jakichkolwiek wątpliwości w trakcie wyboru właściwego zestawu sprzęgła lub koła dwumasowego do Państwa auta HYUNDAI GENESIS.

Tagi: sprzęgło hyundai genesis, sprzęgło do genesis coupe, koło dwumasowe hyundai genesis, tarcza sprzęgła hyundai genesis, docisk sprzęgła hyundai genesis, wysprzęglik hyundai genesis, pompa sprzęgła hyundai genesis